Wpis z mikrobloga

Kochane Alledrogo właśnie wyczyściło mi konto z komentarzy :/ Bo nic nie sprzedałem przez ostatnie 12 miesięcy... Konto mam od prawie 14 lat i spokojnie się zbierało te komentarze. Teraz na dobrą sprawę jak coś kupuję od osoby prywatnej to skąd mam wiedzieć, ze to nie 14 latek który leci w kulki i założył konto tylko dla wałka? Szlag mnie trafia bo nie mam jak sprawdzić kupującego przed kupnem... zobaczę tylko, że nie ma komentarzy z ostatniego roku. Tylko co mi to da?

Normalnie aż się #!$%@?łem, a nie pale i nie mam nawet piwa pod ręką... Cały dzień taki #!$%@? od rana do teraz...

#allegro #internet #afera ##!$%@?
  • 9
@Alchemik88: Olx nawet lokalnie wyprawia cyrki, wystawiłem ostatnio telefon z ceną o 200 zł niższą ( potrzebowałem szybko sprzedać ) po 2H dzwoni gość/handlarz że to nie możliwe i go oszukam więc zgłasza mnie do olx mimo iż zastrzegłem tylko odbiór osobisty ogłoszenie padło konto zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wychwalany: Kazałem zrobić przedpłatę i czekałem na kasę jak coś kupili. Kasy brak => spór i zwrot kasy za wstawienie i prowizje.

Teraz natomiast strach kupować coś bo co mi da payu? zgłoś pan na policaje, zgłoś pan coś tam, a potem czekaj do usranej śmierci na zwrot kasy bo postępowanie, albo wcale bo sprawcy nie wykryto więc nie ma wałka