Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie #depresja #finanse
Jestem na wykopie od 2 lat, dużo znajomych zna moje konto, więc nie chciałem pisać bo mi cholernie wstyd, że dopuściłem do takiej sytuacji. Może mi ktoś pomóc lub poradzić co zrobić? Władowałem się w #banki Santander mam z nimi umowę i muszę spłacić za 3 dni 565, 76 zł. Prosiłem o pomoc rodzinę, ale oni mi nie pomogą. Sam spłaciłem 3840 zl, ale no zabrakło mi finansów, sprzedałem ps3, tv, laptopa i zegarek, ale to za mało. Chciałbym to spłacić i wystartować od nowa. Mam 18 lat, miałem już wyjeżdżać do Niemiec pracować, ale boję się, że przyjdzie komornik i narobi szumu w moim rodzinnym domu pismo wygląda tak:

Wezwanie do zapłaty;
Jednocześnie informujemy, że dane dotyczące Pana umowy zostały przekazane do Biura Informacji Kredytowej.
Dalszy brak spłaty, może spowodować podjęcie prze Satander Consumer Bank SA, dodatkowych czynności:
- skierowanie sprawy do profesjonalnej firmy, zajmujący się odzyskiwaniem długów,
- Przekazanie sprawy do zespołu windykatorów terenowych,
- Umieszczenie danych w Krajowym Rejestrze Długów*

Tylko spłata zaległości umożliwi uniknięcie powyższych konsekwencji.

Nie będę tu nikogo obwiniał bo to tylko moja wina, zacząłem edukować się w sprawach finansowych kupiłem kilka książek i mam nadzieję, że trochę poprawi się w tym mój aspekt w przyszłości.

Gdyby ktoś mógł zapłacić tą kwotę, to byłbym bardzo wdzięczny. Oddałbym w przyszłym miesiącu lub jeśli ktoś ma pomysł jaka to załatwić to proszę o sugestie. Pozdrawiam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 32
OP: @uszatysqrviel tak wziąłem jeden kredyt i wezmę drugi, to jest głupi pomysł.
@kmysza @inspektor_erektor: i co drugi kredyt? Jakbym nie miał świadomości, że zrobiłem głupotę. Poprawiliście sobie już humor?
@kmysza @fishery Próbowałem zadzwonić, nikt nie odbiera. Jutro spróbuję z rana dodzwonić się, a jak nie to jadę osobiście do banku.


@vvertoi: Napisałem, że oddam tej osobie w ciągu miesiąca, co w tym śmiesznego?

Ten komentarz został dodany przez