Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Jak idę biegać to biorę telefon do nerki i goplusa, żeby klikać po drodze. Mój telefon nie współpracuje zbyt dobrze z goplusem, więc nie mogę wyłączać ekranu - musi być cały czas aktywny. Aktywny ekran powoduje, że telefon sam klika różne rzeczy - wchodzi w gymy, pokestopy. Jakby szalał tylko w obrębie pokemonów - nie ma problemu. Ale robi różne inne rzeczy, odpala inne apki, raz zadzwonił do koleżanki, której nie widziałem od studiów.

Dzisiaj jednak mój wspaniały telefon przeszedł sam siebie. Jak zrobiłem sobie przerwę i go wyciągnąłem, moim oczom ukazał się napis "odinstalowanie zakończone". Ten skurczybyk usunął pokemony ( ͡º ͜ʖ͡º)

To chyba jakaś sugestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  • 16
@Dryblas: screen pinning w androidzie? telefon do góry kapciami i włączone oszczędzanie baterii w poksach? mi tam nic nie klika a aktywny jest tylko status bar, który da się "wyciągnąć"
@Dryblas: ja testowałem przez kilka dni Go Plusa od kolegi. Też z włączonym ekranem bo jeździłem na rowerze i jak łapałem śmieci to Go Plusem a jak coś lepszego to telefonem. Ogólnie Go Plus tylko przymulał i powodował szybsze zużycie baterii przy takiej grze. Ale takich akcji jak Tobie to jednak nie robił :).