Wpis z mikrobloga

#!$%@? cały mikroblog zasrany tym #kubica i hejtem na bogu winnym Palmirze. Patriotyzm w patologicznym wydaniu. Kubica naj, Kubica forever, Kubica>Palmer, Kubica jedną ręką, i inne gówna przy którym atencyjne #!$%@? liżą sobie jaja plusami. Teraz fakty: gdy Kubica był sprawny fizycznie nie odegrał znaczącego sukcesu w tym sporcie, był zwykłym sredniakiem, wiele razy nie ukończył wyścigu, wiele razy był w środku tabeli, RAZ wygrał na torze w Kanadzie, chwała mu za to co dokonał, ale #!$%@? debile będą dorabiac ideologię bo wrócił po wypadku do swojej pracy, argument z dupy "mógł siedzieć i nic nie robić i być na rencie ", gdybym ja z F1 trzepał taką kasę i to by dla mnie jak dla Roberta była pasja to też bym #!$%@? wszystko robił, aby wrócić do tego co kocham i z czego mam duży hajs, powód powrotu jest prozaiczny, ale trzeba się dowartosciowac i budować legendę. Pojazd na Palmira też jest słaby, gówno tam wiecie co myśli i jakie ma relacje między Reno i Kubicą, ale już hejt musi być. Przypomnę, że w tym czasie, w tym dniu w którym Robert Kubica wygrał historycznie w Kanadzie, grała reprezentacja Polski w ramach Euro 2008 z Chorwacją, mecz o honor dla nas, dostaliśmy w #!$%@?, a gola strzelił wtedy Ivica Olic -gość bez nerki. Byłem wtedy na wakacjach na Chorwacji, jakoś nie zachowywali się jak bydło, bycie patriotą i wspieranie swoich u nich trochę inaczej wygląda. Po tych wydarzeniach Polska piłka idzie w górę, F1 z braku oglądalności znika z Polsatu, sport i życie jest przewrotne, tylko polskie buraki i cebulę trzymają poziom. #testoviron miał rację!
  • 31
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

gdybym ja z F1 trzepał taką kasę


@Trader888: No ale nie trzepiesz. Prawdą jest, że gość jest wielkim walczakiem i nie takie już filmy o ludziach robiono. Z Palmiera nie ma pojazdów, to są zwykłe śmieszki, weź wrzuć na luz, życie jest krótkie, a przejmujesz się takimi rzeczami. Nie warto. Sam poza tym masz pretensje o jeżdżenie po Palmierze i zbytnim podniecaniu się Kubicą, a z drugiej strony robisz to samo