Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, funduję takie coś czego chyba jeszcze nie było na tym portalu.
A mianowicie: nocleg w 2-3* hotelach w Łodzi (dla dziesięciu osób lub par) za prawie free!

I nie, nie chodzi mi o noclegi w słynnym hotelu alicja :D

Dlaczego? Jest to bonus-wynagrodzenie dla osób które wezmą udział w badaniach które prowadzę na Uniwersytecie Łódzkim.

Co trzeba zrobić żeby spać w Łodzi za free?
1) Plusować ten wpis żeby dotarł do jak największej liczby osób (każdy plusujący bierze udział w losowaniu przez mirkorandom szeleszczącego banknotu 50 zł, nawet jak nie spełni pkt 2 – losuje jutro [czwartek] o 20)
2) Przyjechać do Łodzi i wziąć udział w badaniach dot. Łodzi w kontekście turystycznym (krótki wywiad prowadzony na 3 etapach – przed przyjazdem (telefoniczny), podczas pobytu i 2-3 miesiące po pobycie (też telefoniczny).

Ponieważ dużej różnicy między 1-ką a 2-ką w hotelu nie ma, w grę wchodzi 10 pobytów w dwójkach więc możecie wziąć udział z drugą połówką – dla mnie nawet lepiej jak poznam opinie zróżnicowanej płciowo grupy Tak samo z wiekiem, nie ma ludzi za starych :D – fajnie żeby badani nie mieli średniej wieku 19 lat

Jest to też pomysł na budżetowy romantyczny pobyt i przekonanie się ile tak naprawdę warte są Bałuty #pdk
Jeżeli macie już zaplanowany wyjazd do Łodzi - też piszcie, nie będziecie stratni!

Zainteresowanych zapraszam po szczegóły do kontaktu mailowego michal.duda@unilodz.eu

Zasady: dorośli ludzie, ostatecznie >16 lat:(. Zielonki mile widziane! :)

Wrzucam jeszcze raz bez tagu rozdajo który wielu ma na czarnej, obydwa posty się liczą i w obu losuje

#podroze #podrozojzwykopem #turystyka #ogloszenie #szukam no i wołam miasta: #wincyjtagow #warszawa #gdansk #poznan #kielce #polska #wroclaw #bialystok #slask #katowice #rzeszow #lublin #szczecin #trojmiasto #radom #bytom #krakow #olsztyn #torun #bydgoszcz #zielonagora #gorzow #lublin #lodz
Novigrad - Mireczki i Mirabelki, funduję takie coś czego chyba jeszcze nie było na ty...

źródło: comment_XBiNq8coyMWHYsrcuEeMMuWR1CsACgKJ.jpg

Pobierz
  • 77
@TrueSlav: @Hardporecorn: Żadnego haczyka nie ma, normalne 3* hotele do 200 zł za dwójkę. Zależy mi żeby zrobić badania faktycznie z osobami które nie były w Łodzi i jadą pierwszy raz, a że trudno takie znaleźć stąd ogłoszenie na wykopie i wydawanie na to prywatnej kasy.

O nerki się nie bój, chyba że pisałeś o uszkodzeniu ich w wyniku balowania w łódzkich pubach i dyskotekach ( ͡º ͜ʖ
@niggerinthebox: Niestety, łodzianie to nie turyści przyjeżdżający do miasta. Ale jak masz jakichś znaomych czy rodzinę spoza, to może jest to okazja do zaproszenia ich do Łodzi? Opowiedzą o swoich wrażeniach i nie będzie kłopotu gdzie ich ugościć ( ͡° ͜ʖ ͡°)