Wpis z mikrobloga

Jest sobie taka lasia, co się nazywa Aneta Wątor, która prowadzi swoją działalność pod szyldem MOTIWATOR. Sama nazwa wiele mówi i prosi się o łezkę na rzecz wszystkich "zwycięzców", którzy dobiegną do mety i będą diamentem.

Poznałem ją na konferencji "Myśleć jak milionerzy". Pewnie się zastanawiacie po cholerę tam poszedłem, ale nie znacie się na dobrej zabawie. Bilet tylko 35zł, więc myślę sobie #!$%@?, to mała cena, żeby nauczyć się myśleć jak milionerzy. Dlatego każdego prowadzącego pytałem czy jest milionerem. Ku mojemu zdziwieniu (lub nie), większość udzielała wymiajającej odpowiedzi i tylko jeden powiedział, że tak, jest milionerem. Byłem zawiedziony. Drugiego dnia już nie przyszedłem.

Ale wracając do naszej gwiazdy. Opowiadała tam o swojej inicjatywie "Kobieta w biznesie". Nie jestem jakimś mizoginem, bo uwielbiam kobiety, ale musiałem zadać pytanie, do którego zresztą wypchnął mnie kumpel: "Dobrze, fajnie, ale dlaczego kobiety potrzebują takich inicjatyw? Dlaczego nie ma warsztatów pt. "Mężczyzna w biznesie?""

I tu pytanie do was. Jak myślicie, co mi odpowiedziała?

#rakcontent #coaching #coolstory #pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow
CynicznySkurczybyk - Jest sobie taka lasia, co się nazywa Aneta Wątor, która prowadzi...

źródło: comment_2rX4A1UlhhiM9uDpWhIwbev5psq8kfgl.jpg

Pobierz
  • 49
@CynicznySkurczybyk: Zapewne,t o co odpowiedziała było złotą myślą, która zmieniła Twoje życie. Teraz jesteś bogatym diamentem. Spędzasz wakacje na Bali, a nie jak cebulaki w Chorwacji skąd można jedynie przywieźć opaleniznę i pająka w bagażu. Obce kobiety komplementują Cię na ulicy. Przestałeś robić zakupy w lidlu, a na wykopie tagujesz swoje wpisy #wygryw i #czujedobrzeczlowiek
@nimini02: Jestem siusiakiem, wiem ( ͡ ͜ʖ ͡) Ciekawiło mnie po prostu jakie macie pomysły XD I nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to trochę #afera, bo laska prowadząca warsztaty dla kobiet w biznesie otwarcie przyznaje, że kobiety są słabsze i wymagają pomocy, to imo troszkę #seksizm - jak na liberalne standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie o
@choochoomotherfucker: jeżeli sobie człowiek z czymś nie radzi to czemu akurat usilnie pcha się w tę dziedzinę zamiast znaleźć idealny dla siebie zawód? Kobieta w mundurze to problem dla wszystkich, kobieta sędzia - problem dla obywateli stających przed sądem rodzinym, kobieta górnik...

Kobieta powinna szukać takich zawodów, gdzie jej właściwości osobiste są premiowane i potrzebne. Nie mówię o babochłopach, które są wyjątkami od reguły.