Wpis z mikrobloga

Lista polecanych laptopów:

do 500 zł
do 1000 zł
do 1500 zł
do 2000 zł
do 2500 zł
do 3000 zł
do 3500 zł
do 4000 zł
do 4500 zł
do 5000 zł
do 6000 zł
do 7000 zł
do 8000 zł
do 10000 zł
powyżej 10000 zł
Promocje i okazje.

Krótka informacja na temat wydajności procesorów i kart grafiki.
Uwagi, gwarancja i serwis.
Lista polecanych dysków SSD.

W prawym dolnym rogu znajduje się data ostatniej aktualizacji danego przedziału, zaś linki są zawsze te same i prowadzą do najbardziej aktualnego zestawienia, więc wystarczy sobie zapisać/dodać do ulubionych jeden wpis zamiast czekać na to aż dodam nowy.

Do indywidualnych zapytań w sprawie wyboru laptopa służy tag: #szukamlaptopa
Do problemów technicznych, softwarowych, innych zapytań niepowiązanych z bezpośrednim wyborem czy ogólnych informacjach o laptopach służy tag: #laptopy
#pustulkowelaptopy
  • 164
@Pustulka: zalezy do czego:) szczerze moze 10% bym z tego polecil, a w laptopach troche siedze. Za 10k latptopy ktore wrzuciles to jakies nieporozumienie.

Do tego poleciales oferta sklepow jak media markt albo inny janusz pol. Gdzie sa Clevo ja sie pytam?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie nie polecam. Jak ktos chce kupic jakas solinda maszyne to tylko forum nhl i recenzje notebookecheck/review
@Pustulka: A myślałeś żeby dodać do listy Chrombooki?
Dla osób które na laptopie jedynie przeglądają internet może to być bardzo dobre rozwiązanie.
Za parę groszy masz kompa który w swoim przedziale cenowym, niszczy wszystko co windowsowe pod względem wydajności, żywotności baterii (10h) i fajnych funkcji (natywny sklep Google Play i aplikacje z Androida anyone?).
@Pustulka: Mam dwa pytania co do tego zestawienia
1) Nie polecasz Della XPS? Pytam bo nie mogłem go znaleźć w żadnej z zakładek chyba że jestem ślepy ;p
2) Czy dałbyś radę zrobić takie podobne porównanie tylko co do wagi, lekkości i tego jak cienki jest laptop w porównaniu do tego co oferuje za swoją cenę?
Chciałbym kupić właśnie laptopa/ultrabooka, i od cholery tego jest np. od asusa chociażby 15 laptopów