Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Przez ostatnie dwa lata pracowałem nad swoją pierwszą książką #fantasy, którą chciałbym się z Wami podzielić na łamach specjalnie utworzonego w tym celu bloga. Jeśli lubicie czytać, to bardzo proszę o zajrzenie i podzielenie się opinią. Napisałem jeszcze jedną #horror, z którym w październiku będę pukał do drzwi wydawców - z jednotomową powieścią łatwiej się przebić. Jestem ciekawy waszych wrażeń.

Kraina snu - Rozdział 1

P.S. Jeśli mogę prosić, to zaplusujcie, żeby mogło dotrzeć trochę dalej. ;)

Obserwuj #krainasnu - będziesz na bieżąco z kolejnymi częściami, zapraszam też na Fanpage

#ksiazki #czytanie #literatura
  • 13
@slimem: akcja się dzieje w XXIV wieku a ta kotlownia czy tam elektrociepłownia z opisu przypomina w najlepszym wypadku lata 50. XX wieku. I jeszcze ta fachowa terminologia (lufciki, barometry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skąd tam tyle ludzi na nocce? I po co? Co oni wiadrami to biopaliwo do pieca leją?
Nie masz bladego pojęcia jak wygląda praca w elektrociepłowni czy kotłowni ani nawet czymkolwiek związanym z przemysłem
@slimem Weź połącz ze sobą dwa pierwsze "zdania", bo to w ogóle nie brzmi. Najpierw jakieś pełnoprawne zdanie, które zbyt szybko się urywa, i później ten równoważnik. Wrzuć to drugie w środek pierwszego, żeby zrobić pauzę przed określeniem o co chodzi, tak zbudujesz lekkie napięcie