Wpis z mikrobloga

bit chcial by byc ala tede, no ale do tedego to mu jeszcze lata swietlne brakuje


@Sweet_acc_pr0sa: Ja bardzo lubię Tedego, mam do niego sentyment i mam kazdy album, ale zupełnie nie kukam tego porównania. Oni są zupełnie po dwóch różnych stronach.

dzięki. Przypomniałem sobie jaką patologią jest rap


@onmatopeja: Co tu jest patologicznego?

jakby nie ten rybi spiew...


@DostalemBanaZaSikajacegoPana: Bity i całość od striy muzycznej na tym albumie
@DostalemBanaZaSikajacegoPana: no świetne argumenty, typowego buca z zamkniętą głową, potrafisz tylko obrażać mnie i Kanyego bo nic sensowengo o muzyce nie potrafisz napisać. Możesz wrócić do słuchania prawdziwego rapu na samplowanych bitach. A nie zaraz, przecież Kanye wyprodukował 2 najlepsze płyty ubiegłej dekady zrobione w takim stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A autotune to najlepsze co przytrafiło się rapowi w XXI wieku elo.
@LuckyLuq: Nie weszła mi za bardzo ta płyta, ale to ogólnopolskie oburzenie nową epką Taco mnie #!$%@?. W odróżnieniu do swoich odbiorców, Filip śledzi nowe trendy w rapie za oceanie. Nie mówiąc już o tym, że autotune przestał być synonimem żenady jakieś 5 lat temu.
@snifer: Myślę jednak, że zrozumiałam. Future, Big Sean, J Cole, Post Malone czy French Montana to Twoim zdaniem też pedalskie rapsy? Jest 2017 rok, czas skumać, że nie tylko uliczna nawijka się liczy w rapgrze.
@szatniarka: Słuchaj sobie młoda damo Future, Big Sean, J Cole, Post Malone czy French Montan ale nie nazywaj tego gowna rapem. To jest muzyka dla gowniakow i tede chcial sprzedawac plyty gowniakom dlatego zaczal robic taki sam syf.
@snifer: Już nie jestem młodą damą :( Rozumiem, że można lubić klasyczne brzmienie - ja wciąż uwielbiam złotą erę - ale warto otworzyć głowę na nowe brzmienia. 15 lat temu bluzgano Taliba Kwali, Commona czy Mos Defa bo "pedalskie" a dzisiaj to klasyki. Just sayin.

A co do Tedego - on zawsze się jarał dirty south i mainstreamowym brzmieniem i dość konsekwentnie to egzekwuje - a że podoba się młodzieży to
@snifer: jaki ty jesteś typie ograniczony idź sobie słuchać swoich prawdziwych niepedalskich rapsów, które od 20 lat brzmią identycznie i się chwal swoją ignorancją więcej. I jeszcze używanie wieku jako argumentu w dyskusji to jest pokaz tego, że nie masz nic do powiedzenia. A tym wymienionym bliżej to pierwotnego brzmienia rapu niż twojemu ulubionemu truskolowemu ograniczonemu raperowi, Sugarhillgang, Kurtis Blow i Run DMC pozdrawiają znawco. Kim ty w ogóle jesteś, żeby
@ShadyTalezz: zapiekła dupa? ( ͡º ͜ʖ͡º) U made my day gamoniu: "tym wymienionym bliżej to pierwotnego brzmienia rapu niż twojemu ulubionemu", "Kim ty w ogóle jesteś", "dziś naprawdę homoseksualni raperzy nawijają lepiej"