Wpis z mikrobloga

Witam Mirków,
mam pytanie, czy mieszkanie 2 pokoje + kuchnia + łazienka, łącznie 48 m2 jest wystarczające do mieszkania w cztery osoby? Planuję wynająć mieszkanie na studia z kumplami, ale jeden mówi, że 48 m2 to mało na czterech. Mógłby się ktoś wypowiedzieć na ten temat? Nigdy nie mieszkałem w bloku więc nie mam odniesienia.
#studbaza #studia #mieszkanie #nieruchomosci #wynajem
  • 10
  • Odpowiedz
@matix324: Mało jeśli wziąć pod uwagę, że nie jesteście parami i potrzebujecie osobnych łóżek i części mebli. Nawet w dwie pary byłoby dość ciasno.

Ale więcej niż w akademiku na ogół. Szukałbym większego zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@matix324: ja aktualnie mieszkam w takim mieszkaniu ze swoją różową, tylko tyle, że mamy trzy pokoje, dla nas dwojga wystarczy. Jeden pokój jest nam zbędny fajniej byłoby mieć duży salon jak we wcześniejszych miejscach zamieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że bedzie Wam ciasno
  • Odpowiedz
@matix324: 10 lat temu jak szedłem na studia, też myślałem żeby dzielić pokój z kumplem. To nie doszło do skutku, ale szybko zrozumiałem że to niedorzeczny pomysł. Jeżeli finanse pozwalają, to jednak lepiej mieć własny kąt.
  • Odpowiedz
@matix324: nie bierz tego mieszkania. Z tego co widać to są tylko dwie sofy rozkładane, więc jeśli nie chcecie spać razem to to mieszkanie odpada :P

Ilość m^2 jest ok ale szukajcie czegoś dwa pokoje i w nich:
-dwa osobne pojedyncze łóżka;
-dwa biurka;
-ofc jakaś szafa na ubrania;

Takie coś jak tutaj nawet nie traćcie czasu na oglądanie.
Takie mieszkanie pod parę lub max dwie pary, ewentualnie jako dwie jedynki.
  • Odpowiedz