Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis z serii jak otworzyć własną firmę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Delikatne uzupełnienie serii, a dokładniej rozwiązanie kwestii identyfikacja wizualna. Jak już otwieracie własny #byznes to dobrze, żeby to wszystko smacznie wyglądało. Jak wiadomo na początku z kasą ciężko, więc większość rzeźbi logo samemu. Jak chcecie przyoszczędzić i nie oddawać tego profesjonalistą to mam dla mirasków krótki poradnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prosto i na temat -> Link do wpisu

#dzialalnoscgospodarcza #biznes #wlasnafirma #firma #rakradzi #rozwojosobisty #grafika
oscar_rak - Kolejny wpis z serii jak otworzyć własną firmę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Delikatne ...

źródło: comment_jmZazx5fTFSLkcyNcmO1o9Eiagp7qhSc.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@oscar_rak: no niestety nie tak to działa, jeśli ktoś chce zrobić dobre logo dla swojej działalności, coś tworzy, a ma lewą wyobraźnie i nie potrafi sobie wyobrazić jego pola eksploatacji to zwyczajnie zrobi to źle i będzie powielał błędy w nieskończoność. Nie mówiąc o wysyłaniu nieodpowiednich plików, czy ukracaniu sobie możliwości uszlachetniania druku. Mam dość przaśnych logotypów na polskim rynku, gdzie grafik płakał jak projektował. Usługi grafików nie są horrendalnie drogie
  • Odpowiedz
@sorasill: Z tematem spotykam się na co dzień. I są dla mnie 3 typy ludzi:
- nie mam kasy, zrobię sam
- mam trochę kasy, chce logo (szybko, dobrze, tanio)
- mam kasę, chce identyfikację wizualną
  • Odpowiedz
@sorasill: Dlatego zawsze podkreślam. Lepiej oddać coś w ręce profesjonalistów, ale jak chcesz robić sam to chociaż zapoznaj się z podstawami, żeby nie popełnić kardynalnych błędów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@oscar_rak: W 100% popieram @sorasill, co z tego że ktoś zrobi sam logo i będzie "jakoś" wyglądać jak będzie zgrzyt przy pierwszym druku

- Co to te pliki wektorowe?
- A czemu logo w jpg to złe?
- Na komputerze wyglądało dobrze!
- Czemu zepsuliście druk?!

Naprawdę za parę stówek znajdziesz kogoś kto to logo zrobi i będzie chociaż prawdopodobieństwo, że w przyszłości nic się nie spieprzy. Jesli trzeba robić
  • Odpowiedz
@sorasill: Sztandard. Tak jak przecież prowadzenie kanałów SM to nic trudnego. Siadacie bierzecie zdjęcia z Google, napiszecie 2-3 zdania i post gotowy. Tego nie trzeba nawet planować.
  • Odpowiedz