Wpis z mikrobloga

Wchodzę wczoraj do marketu, a tam wielka półka z napisem "witaj szkoło". No aż mnie zatrzęsło. xD Nawet się lipiec nie skończył, a już te biedne dzieci starszą powrotem do szkoły. W telewizji już nadają szkolne reklamy. Jak ja tego nienawidziłam jako dziecko. Siedziałam sobie na luzie z myślą, że jeszcze miesiąc odpoczynku, aż matka zobaczyła taką zakichaną reklamę "witaj szkoło" i trzeba było od razu jechać do Tesco po przybory i do antykwariatu po książki, żeby potem przez resztę miesiąca słuchać tekstów typu "do podręcznika zajrzyj, zobacz, czego tam się będziesz uczyć" albo "podpisz sobie już zeszyty". Na dwa tygodnie przez wrześniem obowiązkowo musiałam być pytana codziennie, na którą jest rozpoczęcie roku. Tak się niszczy wakacje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #szkola #telewizja
S.....y - Wchodzę wczoraj do marketu, a tam wielka półka z napisem "witaj szkoło". No...

źródło: comment_od4wF9bwoHWfRsiNIVt0YgWmUQaeZp6e.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Shanny: widać, żeś gówniara bo za moich czasów to się chodziło na kiermasze do szkoły by kupić podręczniki używane od starszych roczników a zeszyty to tylko w papierniczym. Nie było czegoś takiego jak Tesco. Jedyny "supermarket" to społem był.
  • Odpowiedz
@Shanny: Nauczycieli też straszą, otwieram jakąś gazetkę promocyjną, a tutaj te zeszyty i już wiem, że zaraz koniec wakacji( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz