Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu postanowiłam, że czas dorosnąć i czytać książki normalne. Wiecie, jakieś kryminały, obyczajowe. No wiecie takie poważne. Kupilam przez ten czas 3 takie książki. W żadnej nie doszłam nawet do polowy bo nuda. Dwa dni temu kupiłam fantasy i już ją prawie skończyłam.
Echhhh ja nigdy nie dorosnę.
#ksiazki #gorzkiezale
Pobierz c.....t - Jakiś czas temu postanowiłam, że czas dorosnąć i czytać książki normalne. W...
źródło: comment_Cmm5ikF5WlS9tv7Wbgwu1V7FuaO6kc7D.jpg
  • 31
@Fenrirr: ok, masz rację, to przestaję. btw może uważam tak dlatego, że dawno nie trafiłam na dobre fantasy, gdzie zdania nie są złożone jak dla debili bez wyobraźni. jedyną perełką jest george martin. reszta jest pisana typowo pod dzieciaki. jeśli możesz podrzucić ciekawe tytuły to poproszę
@rudy2007: może ogólna myśl innych ludzi, że fantasy czytają piwniczaki bez przyjaciół, dziwni odosobnieni nastolatkowie.
@ortofosforan: miałam na myśli to, że teraz fantasy wymaga małej potrzeby wysilenia swojej wyobraźni bo albo jest mało szczegółów, albo są banalnie zapisane, krótkie zdania żeby czytelnik się przypadkiem nie zmęczył czytając zdanie ze sczegółami.
Przykład - "Król woła o włócznię. Podają mu ze stojaka krótkie, masywne drzewce. Rozstępują się." i takich zdań w książkach