Wpis z mikrobloga

  • 169
Nieporozumieniem jest dla mnie spanie pod namiotem/w kempingu.

Robactwo włazi, nocą zimno, a jak pada to nawet nic konkretnego się nie porobi, normalnego kibla i prysznica nie ma. Śniadania jada się na dworze w towarzystwie much i os. Ktoś może wejść do namiotu i ukraść coś. Okropieństwo

#niepopularnaopinia #wakacje #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amishia: jeśli chodzi o s---------e pola namiotowe gdzie ludzie po prostu śpią na sobie to tak to c-----a opcja i nie polecam(byłem wielokrotnie z przymusu). Jeśli chodzi o spanie na dziko to namiot to opcja mega. Rozbijasz się (prawie) gdzie chcesz i nikt mi nie powie że pobudka w środku lasu(bez względu na pogodę jak dla mnie, ale ja podobno jestem taki dziki że piję wodę z kałuży i w
  • Odpowiedz
@Amishia: Wyjaśnię ci jak wygląda porządne spanie pod namiotami. Rozpakowujesz się i stawiasz namiot na polu namiotowym, na którym jest darmowy prąd i łazienki, w której są też prysznice (często nawet prysznice są darmowe).
Jak wychodzisz z namiotu, to go zawsze zamykasz, a nie zostawiasz otwarte na pełnej p-----e, dzięki czemu w namiocie nigdy nie będzie robactwa, no chyba, że sobie go podziurawiłaś. XD
Co do kosztowności, to najlepiej przyjechać
  • Odpowiedz