Wpis z mikrobloga

No i kupiłem kolejne #enduro. Jak przyjechaliśmy obejrzeć moto i kiedy już obgadaliśmy kwestię zakupu, to sprzedający nie chciał uwierzyć, że zmieścimy motocykl do hatchbacka XD
Zapytał od razu kiedy przyjeżdżamy z przyczepką


#motocykle #jezdzompolaryjom #motomirko #gasgas
Tarzan_boj - No i kupiłem kolejne #enduro. Jak przyjechaliśmy obejrzeć moto i kiedy j...

źródło: comment_RNMN5eNA2pwQhSxsC1QTEc43D0q1G4Sb.jpg

Pobierz
  • 30
@syrena_elektro: Gentlemani nie rozmawiają o piniendzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem, że cena bardzo okazyjna jak za moto, które wciąż jest na nicasilu i 1 selekcji tłoka od 99 roku, był bardzo niewiele jeżdżony. Stargowałem cenę na tłok, pozrzędziłem trochę o pierdołach i udało się o wiele więcej niż się spodziewałem, chociaż było blisko, żebyśmy wrócili z niczym, bo gościu był na prawdę twardym negocjatorem :P
@
@Tarzan_boj: coz jednak preferuje michalki. Enduro competition dawaly rade, swietne tez sa pirelli scorpiony tez super. Teraz kupielem AC10 na probe, ale po pierwszej jezdzie widze ze przod raczej nie robi jakos niesamowicie
@Messix: Na podjazdach EF-07 zapewniają świetną przyczepność.
Micheliny AC10 to porażka, szczególnie na przód, nie jeździło mi się na nich dobrze, trakcja taka sobie, motocykl mi uciekał, nie bylo tej precyzji. To nie opony do twardego endurzenia :P
@Messix Właśnie z hardcorem. Tylko u mnie i twardy żwir, i torf, i sosny i kamienie.;) Potem wystarczy dwa razy postawić na koło na asfalcie przy powrocie i tym sposobem opony typu endu comp VI wytrzymują 5mth. Jak kupie coś w stylu mitasa E-09 to przez bagna będę musiał dziada nosić. A M AC10 największy jaki widziałem to 120/90-18, jak na pińcet trochę mało.
@Mekki: szukaj jakiegoś twardego gnoja nie do zdarcia, mitasy ef-07 mają trzy twardosci, gosciu dorzucił mi 140 do motonga najtwardszą, ale do dwusetki z kolei taki laczek to bezsens, więc chcę sprzedać :P
@Tarzan_boj: Chyba nawet widziałem go kilka razy na fb i olx :D Też chcę dwusetkę, ale bardziej exc200 ;P
@Mekki: Hurr durr kup jeżyka! Nie no a tak serio to w guglu masz tabelki na jaki teren jakie opony od danych producentów.
U nas na hołdzie większość śmiga na jeżyku, chyba najpopularniejsza opona na śląsku xD
Szczerze jak dla mnie opona to pół zmartwienia, najważniejsze to ciśnienie. Kiedyś się twardo
@Varien: Stalkmaszina w moim przypadku dawno ruszyła, już się nawet nie kitram xD
Na niskim ciśnieniu jeździ się najlepiej na podjazdach i w trudnym terenie.
@Mekki: Nie trzeba inwestować w moussy, gruba dętka + trzymak opony i jeździsz na niskim ciśnieniu jak przyklejony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mekki: w gruncie rzeczy tak, mogę Ci podesłać na pw zdjęcia, bo kostki są już lekko zaokrąglone, ale jak pojeździsz na takich, to będziesz wiedział czy warto kupić nówkie :D