Wpis z mikrobloga

Czyżby Mareczek zobaczył posty na Wykopie, które wyraźnie mówią o jego powiązaniach z Wawrzyniakiem, który dorobił się na scamie i usunął obydwa kanały? Zniknął z Youtube szybko, no ale cóż.. gdyby wychodziły takie rzeczy to raczej każdy wolałby zejść ze sceny zanim zawita do niego jakaś odpowiednia służba (bo już coraz więcej osób rozumiało kto to jest).
Jeden kanał po zgłoszeniach to rozumiem, że mogli mu bloknąć, ale drugiego nie mieli powodu, więc musiał usunąć sam.

Pozdrawiam, moja misja zaliczona, i tak zaraz GM2L, fan pozyskiwania hajsu jak tylko się da, byle by mieć hajs, a inni to zawistne polaczki, napisze swój wspaniały komentarz.
Trzymajta się wykopki, może jak Kruszwil się zreaktywuje to znów zawitam, cieszę się, że chociaż garstka osób myślała trzeźwo i wyróżnia się od tego plebsu jarającym się Magicalem i innego tego typu nizinami społecznymi.
Miłego wieczorku :)
#kruszwil #testoviron
  • 9
@harnas_sv: Haha dlaczego, po prostu zdziwiło mnie to, że usunął tak kanał, skoro wstawił już 4-5 film więc raczej o hejt nie poszło, założył nowy kanał, wrzuciłem post, w sumie troszkę osób go widziało, kilku youtuberów też dostało wiadomości na ten temat czym się bardzo zainteresowali, więc myślę co może być powodem takiego zachowania.
Co by nie spowodowalo tego, to tak czy siak ważne, że ten kanał zniknął. Jak ktoś legalnie
@Yoshimatsu1209: #!$%@? się do chłopaka jak ja #!$%@?, masz dowody na jego nieuczciwe dorobienie się to idź z tym do prokuratury a nie obrabiasz mu dupę w internecie na wykopie gdzie jedyna Twa aktywność to ta z nim zawiązana, paranoje masz, podobno znasz go osobiście, a nic ześ nie przedstawił odkrywczego czego nie można by było znaleźć w internecie o nim.
@tabarok: Na tym to polega, przecież nie będę przedstawiał prywatnych spraw i dowodów, bo po co mam się demaskować. Dlatego mniej więcej szukam dowodów na to co wiem w ogólnodostępnych materiałach.

Jedyna moja aktywność to związana z nim, bo nie mam czasu przebywać na takich serwisach jak Wykop, a że temat Marka jest mi bliski to specjalnie założyłem konto.
Do prokuratury? Ja go nie chcę wsadzić do więzienia tylko ogarnąć ludzi
@tabarok: Co od dawna wiadomo? Chłopie, jako pierwszy praktycznie umieszczałem posty mówiące co wiadomo, jak każdy twierdził, że jest niby pełnoletni, wszystko jest jego itd. Jedyny post, który był jakiś demaskujący i został wrzucony przede mną to ten stalkera co po filmach wskazał miejsce zamieszkania, ja to tylko potwierdziłem.
Powstawały filmy na youtubie mówiące jaki to jest zacny troll, że ma 18 lat, a trolluje ludzi, że ma 16 lat. Rzygałem