Wpis z mikrobloga

Drogie Świnkoluby! Musiałam usunąć poprzedni wpis z uwagi na chorych #!$%@?ów grożących mi policją za podpis "plus albo uduszę"! Już przez same słowa, że to znęcanie nad zwierzętami czuję się obrażona. Ja, którą zawsze bardziej obchodził los zwierząt niż obcych ludzi! Która płacze gdy umrze rybka w akwarium i mało nie mdleje i nie wymiotuje gdy słyszy o znęcaniu się nad zwierzętami!!! W porządku, swoje zrobiliście dzień wykopka zakończony #!$%@?ście kogoś, być może narobiliście mu problemów, możecie sobie zwalić i iść spać w swojej piwnicy śnić nadal o marzeniach, które się nigdy nie spełnią. Dziękuję.

#dailyswinior #zwierzaczki #zwierzeta #swinkamorska #kawiadomowa #zwierzaczki #dobranoc #zalesie
Pobierz cmentarnapolka - Drogie Świnkoluby! Musiałam usunąć poprzedni wpis z uwagi na chorych...
źródło: comment_1eHllXQ5JeIox2TiCAOZNPJ1zLYXly0z.jpg
  • 35
@TrueSlav: myślę, że jest wielu ludzi tak zepsutych i tak okrutnych, że nie zasługują na miano człowieka jeżeli jest ono synonimem inteligencji, rozwoju, kultury, moralności... Już nie drąż, uprzedzając pytania - tak, szkoda mi chorych dzieci i potrzebujących ludzi tak samo jak i zwierząt ale uważam, że zwierzę jest zdane na człowieka. Dlatego jeśli człowiek chce się nazywać człowiekiem to powinien szanować każdą niewinną, niesamodzielna istotę i pomagać w potrzebie