Wpis z mikrobloga

@Magical: PO 1 po tym co mówi. Żenada. Po 2 do OT dostanie się każdy. Po 3 w głowie co mu siedzi? Po 4 formacje ustawiać, pozycje...

@bvszky: trzymam kciuki

@IDinduNuffin: tzn, że jakbym poszedł do wojska to bym miał szansę na szybki awans?

@midget: właśnie widzę - snajper od siedmiu boleści, od ustawiania formacji i pozycji i wystrzeliwania tryliona amunicji na poligonie
@Nienagrani_PL: E tam #!$%@? się znasz na wojsku, #!$%@? jak potłuczony, po szkoleniu które trzeba przejść na głupią obronę terytorialną pękła by Ci dupa po 2-3 dniach = Oceniam Cię, bo oceniasz jego, a tak naprawdę go nie znasz.
@Nienagrani_PL musisz wziąć pod uwagę ze nie jest trzezwy. Po drugie na prawde oczekujesz ze do takich formacji ida najbardziej inteligentne jednostki? Oczywiscie nie widze na chwile obecna zeby zrobil tam jakas oszalamiajaca kariere ale tez nie mozna powiedziec ze jest jakas ameba umyslowa. Na pewno najbardziej ogarniety z obecnych. Oczywiscie biore tez pod uwagę fakt ze nie trudno byc wilkiem w stadzie owiec (lub w tym wypadku baranow).
@Magical: skończyłem kilka szkoleń survivalowych (większość zimą), zabezpieczałem duże imprezy w Polsce jako tzw. "całodobowcy", przebiegłem kilka maratonów, runmageddonów. wiem co to wysiłek fizyczny. koleś ewidentnie szczyci się, że będzie "wojskowym", jego kariera skończy się na jej początku. zapamiętaj me słowa. ewidentny szpan. @midget: nie no jasne. w tej sytuacji szeregowy będzie szeregowym już zawsze. tak jak i ty nie wróżę mu kariery, ale tak jak już wspomniałem wcześniej -