Wpis z mikrobloga

  • 77
Zagłosowałem portfelem.
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnych po internetowe, małych, dużych. Przyszedł czas na myszkę i zakupy w Media Markt.
Kupiłem Logitech g502, była taniej niż w innych sklepach, pograłem. #!$%@? co ten Logi #!$%@?ł. Metalowy nie spasowany scroll przy ruchach myszą obija się na boki. Przy położeniu podskakuje xD Mysz świetna ale to ją zabija. Pograłem trochę. No #!$%@? nie, a problem globalny jak czytam na forach.

Idę do Media Markt, przy okienku stoi miła Pani.
- Czy mógłbym zwrócić produkt?
- A co się stało
- Scroll mnie denerwuje xD
- No nie ma problemu

#!$%@?, jak ja sobie przypomnę ile taką #!$%@?ą lokówkę byłej dziewczyny musiałem zwracać w rtv euro agd, ile kumpel się #!$%@?ł z proline o kartę graficzną, co ludzie przeżywają w innych sklepach. Dlatego #!$%@?, kupiłem w Media kolejną mysz mimo że była 3 dychy drożej niż w takim proline obok(i teraz jestem zadowolony, nie zwracam). Bo liczy się obsługa klienta #!$%@?.

Dużo jest negatywnych wpisów o sklepach, ten będzie pozytywny. Polecam Media Markt ziomki, jak coś kupujecie to nawet warto dołożyć te parę złotych jeśli akurat jest drożej, bo nigdy nie wiadomo co się może przytrafić, tak byłbym udupiony z #!$%@? g502


#pcmasterrace #zakupy #gorzkiezale
JBFC - Zagłosowałem portfelem. 
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnyc...

źródło: comment_LIZzUXwAXJezKuZVEfyfKRK9hyKVpM9W.jpg

Pobierz
  • 43
via Android
  • 0
@TheOwl drugi raz. I już nie płacze tylko pisze jak się sprawa zakończyła + tldruje, bo nie każdy musiał widzieć poprzedni wpis.
@Variv tak

@JBFC Właśnie słyszałem, że niektórzy się skarżą na ten scroll w wersji RGB -choć nie powinniśmy być zmian w stosunku do starszej wersje. Sam mam wersję starsza z jednokolorowym podświetleniem i scroll działa dobrze.
via Android
  • 0
@Variv gdybym miał zamienić te rgb na dobrze działający scroll, brałbym bez namysłu. Mysz jest ogólnie przezajebista
@JBFC: nawet podzielam. Kiedyś potrzebowałem bluetooth na USB, poszedłem, kupiłem, zrobiłem co miałem i bez problemu zwróciłem, bo już mi nie był nigdy więcej potrzebny. Właśnie w MM.
@JBFC media jest spoko jeśli nie przeszkadza ci fakt, że tą myszkę, którą zwróciłeś wcisną do pudełka i na półkę jako nową. Myszka to akurat mały problem, ale zdarza się, że wyciąga się uszkodzony sprzęt po zakupie. To samo że sprzętem powystawowym.
@Hershel: Wiesz, myszka była używana tylko przez dwa mecze w csie, więc niby nówka a nie nówka. Z tym że w Media Markt możesz spokojnie rozpakować produkt przy obsłudze, sprawdzić czy leży, czy może nie był na zwrocie(jeśli jest tak jak piszesz).

Z tym że słyszałem kiedyś, że takie markety mają podpisane umowy z producentami o zwrot i takie kilka sztuk na miesiąc mogą odsyłać na luzie, więc nie do końca
@MadBear: mam ich klawiaturę(Lycosa Mirror) od 5 lat i wygląda/działa jak nowa(Oprócz tego że laska kapnęła mi na nią lakierem do paznokci i chciała naprawić pod moją nieobecność zmywaczem zmywając plastik z klawiatury XDDDDDDDDDDD). Może teraz poszli w lipę, ale to się jeszcze okaże(za 2 lata po gwarancji i tak pewnie zmienię tą myszkę).

Do tej pory ufałem 2 firmom. Logitech mnie zawiódł, więc wróciłem do Razera. Jak zawiedzie to zmienię
@JBFC ja razera myszek miałem około 4-5 Najdłużej przeżyła lachesis jakieś 2lata i dopadł ją problem z doubleclick. Ludzie często piszą o tym na różnych forach.

@Gorbovsky ja teraz mam rivala i już 2 razy nową dostałem w ramach gwarancji xD Nie wiem co polecić
@Gorbovsky: Denerwuje mnie trochę(jestem w #!$%@? wybredny xD) design tego "tulipana" gdzie mysz rozszerza się u góry ku bokom. Wymusza to zupełnie inne trzymanie myszy niż te do którego jestem przyzwyczajony, zwykle kładłem całą dłoń na myszy podczas pracy i to było wygodne(Logitech G5, kciuk na lewo, wskazujący na lpm, środkowy ppm, serdeczny na krawędzi myszy, mały na boku), teraz jestem zmuszony trzymać i serdeczny i mały na boku, przy czym
@MadBear:

doubleclick

czytałem o tym i podobno miało się to w starszych przełącznikach stosowanych pod klikaczami do DA Chroma(od sonego czy simensa bodaj). Teraz Razer w DA Elite zmienił przełączniki pod lpm, ppm i podobno problem ustąpił. Miałeś Deathaddera Elite?

@ElGovanni: Zadowolony klient to najlepsza reklama