Wpis z mikrobloga

  • 77
Zagłosowałem portfelem.
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnych po internetowe, małych, dużych. Przyszedł czas na myszkę i zakupy w Media Markt.
Kupiłem Logitech g502, była taniej niż w innych sklepach, pograłem. #!$%@? co ten Logi #!$%@?ł. Metalowy nie spasowany scroll przy ruchach myszą obija się na boki. Przy położeniu podskakuje xD Mysz świetna ale to ją zabija. Pograłem trochę. No #!$%@? nie, a problem globalny jak czytam na forach.

Idę do Media Markt, przy okienku stoi miła Pani.
- Czy mógłbym zwrócić produkt?
- A co się stało
- Scroll mnie denerwuje xD
- No nie ma problemu

#!$%@?, jak ja sobie przypomnę ile taką #!$%@?ą lokówkę byłej dziewczyny musiałem zwracać w rtv euro agd, ile kumpel się #!$%@?ł z proline o kartę graficzną, co ludzie przeżywają w innych sklepach. Dlatego #!$%@?, kupiłem w Media kolejną mysz mimo że była 3 dychy drożej niż w takim proline obok(i teraz jestem zadowolony, nie zwracam). Bo liczy się obsługa klienta #!$%@?.

Dużo jest negatywnych wpisów o sklepach, ten będzie pozytywny. Polecam Media Markt ziomki, jak coś kupujecie to nawet warto dołożyć te parę złotych jeśli akurat jest drożej, bo nigdy nie wiadomo co się może przytrafić, tak byłbym udupiony z #!$%@? g502


#pcmasterrace #zakupy #gorzkiezale
JBFC - Zagłosowałem portfelem. 
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnyc...

źródło: comment_LIZzUXwAXJezKuZVEfyfKRK9hyKVpM9W.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@apfr9l2 wiesz że g5 też ma klik scrollem w lewo i w prawo a mimo to podczas ruchu myszką nic nie lata w środku jakby miało się zaraz #!$%@?ć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@apfr9l2 tak, g5 też ma klik lewo/prawo a nie odwala takiej maniany więc to nie argument. W G502 metalowy scroll obija się o ścianki myszy w obu trybach, z tym że w trybie zwykłym to #!$%@? a w trybie bezskokowym #!$%@? bo robi to 4x mocniej. Na tym drugim się nawet nie skupiam bo i tak bym go nie używał w 99% czasu
  • Odpowiedz