Wpis z mikrobloga

  • 77
Zagłosowałem portfelem.
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnych po internetowe, małych, dużych. Przyszedł czas na myszkę i zakupy w Media Markt.
Kupiłem Logitech g502, była taniej niż w innych sklepach, pograłem. #!$%@? co ten Logi #!$%@?ł. Metalowy nie spasowany scroll przy ruchach myszą obija się na boki. Przy położeniu podskakuje xD Mysz świetna ale to ją zabija. Pograłem trochę. No #!$%@? nie, a problem globalny jak czytam na forach.

Idę do Media Markt, przy okienku stoi miła Pani.
- Czy mógłbym zwrócić produkt?
- A co się stało
- Scroll mnie denerwuje xD
- No nie ma problemu

#!$%@?, jak ja sobie przypomnę ile taką #!$%@?ą lokówkę byłej dziewczyny musiałem zwracać w rtv euro agd, ile kumpel się #!$%@?ł z proline o kartę graficzną, co ludzie przeżywają w innych sklepach. Dlatego #!$%@?, kupiłem w Media kolejną mysz mimo że była 3 dychy drożej niż w takim proline obok(i teraz jestem zadowolony, nie zwracam). Bo liczy się obsługa klienta #!$%@?.

Dużo jest negatywnych wpisów o sklepach, ten będzie pozytywny. Polecam Media Markt ziomki, jak coś kupujecie to nawet warto dołożyć te parę złotych jeśli akurat jest drożej, bo nigdy nie wiadomo co się może przytrafić, tak byłbym udupiony z #!$%@? g502


#pcmasterrace #zakupy #gorzkiezale
JBFC - Zagłosowałem portfelem. 
Kupowałem w wielu sklepach sprzęt it, od stacjonarnyc...

źródło: comment_LIZzUXwAXJezKuZVEfyfKRK9hyKVpM9W.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dla mnie g5 to najlepsza myszka jaka mialem. A mialem rozne. Zero problemu i idealnie pasuje do reki. Problemu ze scrollem nie widze zadnego. Jakis trefny model moze trafiłeś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@escoban g5 jest zajebista i z nią nie ma żadnego problemu. Znaczy po 9 latach w #!$%@? intensywnego użytkowania kabel już siada i stwierdziłem że kupię coś nowego. Kabel wymienię i wezmę ją do pracy, bo jest mega.

Problem ze scrollem jest w g502
  • Odpowiedz
@escoban: możliwe że jestem przewrażliwiony, ale po pracy z idealnie spasowaną g5 nie potrafię znieść jeśli taki ciężki jakby nie patrzeć element myszy nie jest spasowany i lata na boki wydając dźwięki + czuć że obija się. Problem jest taki, że gdybym używał jej do biura, czy do grania w rtsy to spoko i by mi nie przeszkadzało, ale kocham szybkie fpsy gdzie wykonuje bardzo gwałtowne ruchy myszką i wtedy
  • Odpowiedz
@JBFC: A ja uważam, że Razer to bardzo dobry wybór. Wiele jest w internecie #!$%@? jakie to mają nietrwałe produkty, ale od lat korzystam tylko z ich sprzętu i jestem bardzo zadowolony. Może ludzie kupują budżetówki i traktują je jak łopatę do węgla, a później dziwią się, że coś padło... Deathadder ma delikatne ślizgacze, więc dobrze jest go używać na miękkiej podkładce.
  • Odpowiedz
Polecam Media Markt ziomki, jak coś kupujecie to nawet warto dołożyć te parę złotych jeśli akurat jest drożej, bo nigdy nie wiadomo co się może przytrafić, tak byłbym udupiony z #!$%@? g502


@JBFC: polecasz, bo mozna oddać. Ktoś napisze, że mediamarkt #!$%@?, bo pchaja uzywane myszki jako nowe.

Nikomu nie dogodzisz, a też nie wiadomo, czy kto inny by przyjął, bo jak wiadomo stacjonarki nie mają obowiązku, chociaz i w
  • Odpowiedz
@JBFC a wiesz jak ja mam? G502 ma magnesy pod spodem. Ja na biurku zamiast podkładki pod mysz mam taka wielka czarna nakladke na biurko. Chyba kreslarska. Kupilem w ikei kiedys. I ona jest zrobiona z blachy i pokryta skora. Wiec mysz mi sie delikatnie przyciaga do tej blacchy. Prawie niezauwazalnie. Zajebiscie to pomaga w kontroli i aimie. Mysz ci nie jezdzi gdzie chce tylko jest dokladnie tam gdzie twoja ręka.
  • Odpowiedz
@JBFC Ja kupiłem g502 jak wychodziła i u mnie od tego czasu wszystko pięknie chodzi () jak dla mnie najlepsza myszka jaką miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może w późniejszych wersjach coś zmienili :(
Ostatnio byłem w Media Markt i kupiłem zajebista podkładkę Volcano na całe biurko za 40 zł, polecam ʕʔ
  • Odpowiedz