Wpis z mikrobloga

Byłem w muzeum sztuki. Wśród wielu przepięknych obrazów znalazłem jeden mały, który okazało się namalował sam Rembrandt! Oglądałem go dosyć długo z ciekawości jak wygląda i przypatrywałem się szczegółom. Muzeum monitorowane. Po tym poszedłem dalej po brata i mamę i im powiedziałem, że znalazłem obraz samego Rembrandta i żeby zobaczyli. I oni poszli ze mną i tylko jak doszliśmy do obrazu to od razu przyszło dwóch ochroniarzy i stanęli za nami. Ja od razu jak ich zobaczyłem to szybko odwróciłem się w stronę obrazu i zacząłem oglądać po prostu obraz, bo widać obserwowali mnie uważnie i myśleli, że chcemy ukraść. Skubani, dobrze pilnowali. Nie będę miał Rembrandta w salonie hehe xD P.S. Nie dziwię się, że tak pilnują. A sam Rembrandt ma rewelacyjne obrazy, polecam obejrzeć na żywo. Nie Google. Na żywo to inna bajka. Polecam każdemu muzeum sztuki, nawet takim ludziom, co od razu mówią, że "nieeee, ja tego nie lubię". Mój brat tak mówił, a mimo wszystko podziwiał.
A na zdjęciu drugi jego obraz, który widziałem osobiście. Robi olbrzymie wrażenie. Te szczegóły, ta dokładność. Coś pięknego.
I nie jestem żadnym fanem czy erotomanem sztuki xD
#truestory #coolstory #sztuka #obrazy #byloalepozno #byloaledobre #rembrandt
medykydem - Byłem w muzeum sztuki. Wśród wielu przepięknych obrazów znalazłem jeden m...

źródło: comment_3HUkTRQGHZ716CGEH4bnMa3zT95gpLts.jpg

Pobierz