Wpis z mikrobloga

@skinnydog: Nie wiem czy jesteś pijany, czy co, ale odpowiadasz na moją wiadomość i piszesz rzeczy zupełnie z nią niezwiązane.

Ludzie wiedzieli przeciwko czemu protestują: przeciwko PiSowskiej reformie sądownictwa. Nie przeciwko reformowaniu sądownictwa W OGÓLE, co sugerujesz, a przeciwko KONKRETNEJ ustawie.

Poza tym, jakby nie było protestów, prawdopodobnie nie byłoby też veta.
  • Odpowiedz
Ludzie wiedzieli przeciwko czemu protestują: przeciwko PiSowskiej reformie sądownictwa.


Ludzie protestowali przeciw reformie sądownictwa i to sobie wbij do swojej główki. A argument z pijaństwem przyjmuję jako koniec rozmowy z tobą. To bardzo przykre tak oceniać sobie nieznane osoby tym bardziej kiedy Obywatele RP w ubiegłym tygodniu zostali złapani po pijaku jak się chcieli włamać do Sejmu. Wstyd, człowieku i czas się ogarnąć ale to już nie moja sprawa.

@Lemonardo:
  • Odpowiedz
@starface: Pozdrawiam ciebie i załączam film, który pokazuje przelot drona nad tłumami w parku, bo zdjęcie nie oddaje całej rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/601017606644181/videos/1474005922678674/

Pozdrowienia dla lemingów, by wyprowadzić ich z urojonego świata propagandy pt "hehe wcale was tyle nie bylo, w arenie byscie sie zmiescili te 3 tysiace" jak i pozdrowienia dla płatnych trolli #60groszyzawpis którzy za wszelką cenę wbrew
  • Odpowiedz