Wpis z mikrobloga

@starface: "tysiącpińcsetstodziwięćset"... Na szczęście prezydent wykazał się największym rozsądkiem i wytrącił tym "apolitycznym protestantom" argumenty z ręki... ciekawe czy posłuchają?
  • Odpowiedz
@starface: Żeby policzyć liczbę uczestników danego miejsca wypełnionego po brzegi, wystarczy obliczyć powierzchnię w m2 i pomnożyć przez 2, bo na metrze kwadratowym rzadko stoi więcej niż dwójka ludzi. W ten sposób odkrywa się, jak obie opcje manipulują liczbami.
  • Odpowiedz
więc realnie pewnie 3 razy więcej


@starface: Tak mało? Petru celował w bilion.

Akurat statystyki policji są najbardziej wiarygodne, bo tak się składa że policji zależy na wiarygodnych liczbach, a to z tego względu że na tej podstawie robiona jest taktyka działania. Liczone jest ile osób dochodzi grupami, ile przyjeżdża autokarów, busików, osobówek, czy są pełne czy w połowie pełne czy puste itp. Po prostu, te statystyki policji są potrzebne
  • Odpowiedz
@skinnydog: pewnie że nie ma 15tys światełek, bo nie każdy miał światełko ze sobą. może światełka miała połowa ludzi. dzieci też nie licz. nie licz też tych swiatełek któyc nie widać, bo np. swiecą komórką w drugą stronę. szacuję, ze było ponad 10tys, może 12tys ludzi. weź pod uwagę, że sporo ludzi jest na urlopacha, a mlodzierzy na wakacjach.
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: @skinnydog a no i weźcie pod uwagę fakt, że sporej części ludzi nie widać. cała górka była zastawiona ludźmi a tu jej nawet w części nie widać. tam gdzie po prawej jest ciemno, jest dołek i on był obstawiony bardzo mocno dookoła.
  • Odpowiedz
@skinnydog: sam się nie kompromituj bo wyraźnie OP mówił o 15tys ludzi a nie światełek. Ja ci tylko wytłumaczyłęm dlaczego możesz nie widzieć 15tys światełek, ale widzę, że tłumaczenie odbija się od sporego betonu.
  • Odpowiedz
a no i weźcie pod uwagę fakt


Ja pod uwagę biorę naprawdę prawdziwy fakt, ci ludzie nie chcą reformy sądownictwa i protestują przeciw czemuś czego nie znają. Masz dziś veto czy ci ludzie to marionetki!

@lemonic:
  • Odpowiedz
@skinnydog: ty jesteś przekonany do swoich racji, a ja do swoich i nie ma sensu jak to mówią strzępić ryja. protestowałem i byłem w tym tłumie. nikomu krzywdy nie zrobiłem, nikogo nie obrażałem, nie jestem ubecką wdową, jak komuna upadła miałem 8 lat. to dość by pamiętać jak było i nie chcieć powrotu do tych czasów. Duda podjął taką decyzję jaką podjął i do niego miej pretensje, a nie do
  • Odpowiedz
@MegaZU0: No, ja to wiem. Tu też zgadzam się z Ziemkiewiczem, który napsiał, że pewnie teraz wielu przeciwników Dudy, jeszcze bardziej go przeklina, bo ewidetnie widać było, że "szykuje się jakaś gruba akcja", "spontanicznie" bardzo dobrze opracowane plakaty, "spontaniczne" reklamy przejściach, etc. nie zdziwiłbym się, gdyby dla własnego interesu byli skłonni rozpętać jakieś piekło... Pewnie jakby się okazało, że nie ma weta, równie "spontanicznie" pojawiłoby się miasteczko namiotowe i okupacja
  • Odpowiedz