Wpis z mikrobloga

Hejo.

Czy mi sie wydaje, czy Monkey Capital popelnilo duzy blad, dotyczacy mediow spolecznosciowych?
Zamiast promowac swoje ICO MNY, to promuja CoEval'a...jak oni chca napompowac wartosc COE, nie sprzedajac MNY?
No chyba ze imc Daniel Harrison chce sam wylozyc pare baniek na MNY, zeby "pokazac ze to dziala"...
A propo - w zalaczniku illosc walletow ktore maja COE - jest ich ledwo 400... ciekawe... rodziny i znajomi devow? XD

#kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_mUBE6DV4kmjLfY2w09T19yyMA61ETS8R.jpg
  • 11
@Ideologia_Gender: z tego co pamiętam kilka rzeczy się nie zgadza. Pan Dawid RAMS nie dokonał zakupu na 0.02 lecz na około 0.1. Druga sprawa - tak jak piszesz teraz jest około 400 walletów. Ale jeszcze tydzień tych walletów było około 180. Osoby z grupy disqord średnio dokonywały zakupu od 0.20 w górę. Także wcale nikt nie był w lepszej pozycji niż WY wykopki. A Pan Dawid dał artykuł o COEVAL na
Być może to SCAM być może zwykła pompa. Ale co z tego? Dziwi mnie to ze na wykopie gdy Dawid dzieli sie informacją nazywacie to naganianiem. Dawid przekazuje Wam informację - którą nie musi się dzielić z Wami. A jeśli się dzieli nie musi robić tego na początku inwestycji.


@SPR_T2017: sugeruje ci przesledzenie twoich wlasnych postow https://www.wykop.pl/wpis/25517721/to-ja-moze-wytlumacze-dawid-rams-spr-t2017-o-co-mi/

Prawda jest inna. DUPA WAS PIECZE że nie możecie dołączyć do kanału z własnej
@Ideologia_Gender: Pillar to porażka bo kiedy przez ostatni rok mało które ICO chodziło poniżej 100% na otwarciu a często wyżej startowało, to ten śmieć teraz jest na -60% licząc cenę ETH. Sam się pozbyłem dużej części po 0.00044 bo ktoś sie jebnął na etherdelta :D

Sam wbiłem w Pillara na hype czego żałuje ale już odrabiam te straty na czym innym, po co mam go kisić jak ten kapitał może pracować
@Ideologia_Gender: Menel ze Słowacji pewnie będzie naganiał tak jak w ICO żebyś namawiał znajomych do kupowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

CoinDash to ciekawa sytuacja, jak to się zachowa po wejściu na giełdy. Czy chociaż po 30% będzie chodziło.

InsureX wygląda kiepskawo bo nikt nim nie handluje, nie ma nawet go na stronie głównej delta tylko trzeba przez link wchodzić. Może postarają się o Bittrex.
CoinDash to ciekawa sytuacja, jak to się zachowa po wejściu na giełdy. Czy chociaż po 30% będzie chodziło.


@dawid-rams: wydaje mi sie ze pojdzie w gore dzieki azjatyckim kolegom - tam aktualnie ma target

InsureX wygląda kiepskawo bo nikt nim nie handluje, nie ma nawet go na stronie głównej delta tylko trzeba przez link wchodzić. Może postarają się o Bittrex.


A tutaj, obawiam sie ze cena jeszcze spadnie, bo dopiero tokeny