Wpis z mikrobloga

#prawo #windykacja #vex

Murki, dziwną karteczkę zastałem na drzwiach mieszkania. Wklejam treść, bo może to jakiś wałek i ktoś będzie szukał, to Google to zaindeksuje:

"Ponieważ nikogo nie zastaliśmy prosimy o pilny kontakt z firmą VEX Sp. z o.o. pod numerem: 71 306 78 86

Sprawa bardzo pilna, prosimy dzwonić w godzinach: 9:00 - 20:00. W razie braku kontaktu telefonicznego w ciągu 48 godzin od dziś możliwa będzie następna wizyta w celu próby wyjaśnienia sytuacji. Prosimy oddzwonić. Dziękujemy.

UWAGA: W przypadku braku kontaktu telefonicznego pracownicy terenowi VEX Sp. z o.o. odwiedzą Państwa przy najbliższym przyjeździe na tę ulicę, a może to nastąpić w godzinach wskazanych powyżej."

Błędy na błędzie, interpunkcja straszna, podwójne spacje - generalnie pisane na kolanie.

Pomijam fakt, że mieszkanie nie było puste, lol. U sąsiadów na większości drzwi to samo. Wiadomo, jakiś wałek, ale czy ktoś miał może z tym do czynienia? Z ciekawości zadzwoniłem pod ten numer, przedstawili się jako kancelaria prawna VEX, oczywiście nie podałem im żadnych danych (typu nazwisko, adres). Najwyżej będą mnie spamować XD

O co tu chodzi?
sirnicklc - #prawo #windykacja #vex

Murki, dziwną karteczkę zastałem na drzwiach m...

źródło: comment_NreYBWw6MHdifCiMjnBQ4BlLLomL6ON4.jpg

Pobierz
  • 8
@Myszon27 olałem temat, co parę tygodni przychodzi mi jednak sms z prośbą o kontakt, więc nie polecam oddzwaniać, będą mieli nr w bazie. Choć jakby zadzwonili to mogłoby być wesoło, wezwanie do zapłaty bez żadnych danych xD
@sirnicklc: no oddzwoniłem żeby się zapytać o chui im chodzi ale jakaś niemiła suczka chciała ode mnie pesel to jej kazałem #!$%@?ć. poza nr telefonu i adresem nie mają nic. Czyli nie ma się czego bać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki cumplu