Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem
Mirki, poleccie samotnej Mirabelce ze stolicy fajne portale randkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) tinder odpada - probowalam, poznalam wiele dziwnych osob, to nie dla mnie apka; zaadaoptujfaceta - dalam rade 5 minut, od tego rozu wypalilo mi oczy. Co polecacie? Badoo? Slyszalam, ze nie jest to bezpieczna apka, bo pobiera liste kontaktow. Sympatia? E-darling? Co sadzicie?
Chyba, ze jakis Mirek chce sie zapoznac, to niech pisze pw tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tfwnobf #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 59
  • Odpowiedz
Sympatia?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak najbardziej. Poznałem tam kilka świetnych dziewczyn, z dwoma spotykałem się przez kilka miesięcy (nie w tym samym czasie ;) ). Tylko pamiętaj, że musisz być cierpliwa, to nie jest tinder, że znajdziesz kilkanaście osób dziennie. Tydzień, może dwa, nawet miesiąc. Po prostu szukaj, pisz, bądź miła i normalna i na 100%znajdziesz kogoś ciekawego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja obadałem prawie wszystko i zaadoptuj oraz sympatia wydają się najsensowniejsze. Przeznaczeni/badoo/mydwoje odpadły w przedbiegach. E-darling jeszcze nie sprawdzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sympatia ma ten plus, że jest po prostu największa w Polsce. Bardzo dużo profili, do tego ma nienajgorszą wyszukiwarkę.
  • Odpowiedz