Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: chciałem żeby mi ustalono jakiś trening na schudnięcie i zrobienie trochę mięśni i nie ogarniam co robić jak sam jeździłem to zapierniczałem przez większość czasu na rowerku
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: Wszystko zależy od trenera, czasem jak patrzę na niektórych to chyba wolałbym bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak trener dobry to się opłaca i to bardzo, nauczy konkretnych ćwiczeń, często zrobi rozpiskę diety i treningów do tego
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: oplaca sie wtedy gdy taki trener rozpisze Ci diete. I to nie taka, ze wrzuci ci 500g kury z ryzem codziennie, ale cos smacznego i latwefo w przygotowaniu, bez suplementowania bialka. Nie potrzebujesz tefo przez dlugi czas. Do yego rozsadna rozpiska treningowa, to wtedy tak, warto. Jak,Ci zacznie wmawiac jakies #!$%@? to nie
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: to pierwszy blad ktory popelniasz. Nie jesz duzo, czyli ile? Ile wazysz, jaki masz wzrost, jakie jest twoje zapotrzebowanie? To sa pierwsze kroki, ktore musisz podjac by zorientowac sie, co dla Ciebie oznacz malo/duzo
  • Odpowiedz
Tak jak wyżej. Liczenie kalorii to podstawa. Prosta apka typu fitatu czy my fitness pal, obliczenie zapotrzebowania, makro, chwile wprawy w ważeniu produktów i wpisywaniu i efekt będzie na pewno widoczny
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: swego czasu myslalem ze jem duzo i mi starczy. Nie bylo przyrostow miesni itp. Zaczalem liczyc i okazalo sie ze jadlem malo. Dopoki nie policzysz wszystkich kalori i swojego zapotrzebowania to jest wrozenie z fusow.
  • Odpowiedz