Wpis z mikrobloga

@takapani:

No niee, zakładam raczej rekreacyjną jazdę plus ewentualnie dojazdy do pracy jak zostanę podwrocławską wieśniareczką xD

Czyli nic sobie nie muszę ucinać ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na fotkach to każde moto jest ładne. Inna sprawa, że ja mam zboczenie na kawy, a fortepian, to fortepian http://www.eoferty.com.pl/photo/eoferty.com.pl/125/125718/normal/photo1.jpg
Jak zacznie wyskakiwać dwójka to zrozumiesz moje słowa...
wojtoon - @takapani: 
 No niee, zakładam raczej rekreacyjną jazdę plus ewentualnie do...

źródło: comment_MKpDP9j7pGJLgkykPk1d8JQLVNvpII8i.jpg

Pobierz
@Motolufka: Ale? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Hm, a one nie są wysokie? Jakie miasto? :) Wro?

@wojtoon: Twoje 70 cm (ʘʘ) zostało uratowane :D.
Wciąż nie kumam tego porównania do fortepianu, ale to może dlatego, że w szkole głównie jeżdżę na XJ6 :D.

Chłopcy, bez kłótni proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takapani:

Po roku to się dopiero dowiesz czego jeszcze nie umiesz :-)
Masa to jedno, poręczność w ruchu to drugie i tu 300 ustępuje tylko skuterom, wszystko się samo robi i można się skupić na ruchu dookoła, zakręty też łatwiej ćwiczyć.

Lekkie moto szybciej uczy,

Ale to wolny kraj, zrobisz jak zechcesz.

Gx
@takapani: Do fortepianów mam uraz...z resztą wpisz sobie w wyszukiwarkę yamaha wyskakuje 2 bieg to zasypie Cię wątkami o R6, R1, Fazerze itp.
I do olejożłopów (w zamyśle syfiki na dwóch kołach) też. Z resztą jest tu jeden koleś który tankuje litr oleju do sevenfifty na każde 1k km. I ktoś by powiedział, że to stare moto...a potem przypominam sobie mojego bladego franka (BTW najnudniejszy litr ever) i zaczynam wypluwać niebotyczne
@takapani nie wiem, ile przerzucasz, ale jak moto się wali, to trzeba zwykle siły, której nawet ćwicząca dziewczyna nie posiada. Sorry. Zamast kombinować, lepiej zaakceptować fakt, że istnieją pewne ograniczenia fizyczne. Czemu to piszę? Bo pomyśl, z czego się wybijasz, na czym lądujesz? Na "poduszce" stopy, nie na pięcie. I stanie na pięcie, poza twoją psychiką, wiele tu nie zmieni. Piszę tak jako typ, co sam myślał, że to "robi dużą różnicę".
@wojtoon: miałeś kiedyś r1 ? Mam tyle lat i grama nie wciągnie, co do kaw miałem zetke tysiaka i czułem się jakbym skuterem z większym vmaxem jechał... ehhh kawatorzy co z wami nie tak, nawet innego sprzętu w rękach nie mieliście a znacie się na wszystkich jakbyscie codziennie Moto zmieniali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@takapani: niestety nie ale nie dowieźć, a co do wysokości regulowane siedzenie
@Motolufka: 1000SX to nie 10R....tym bardziej z1000 - ciężkie i mocy jak na litra brak (a dołu to już kompletnie)

Jestem mechanikiem - nie jednym sprzętem sobie w życiu pojeździłem (swoich bez wuesek i innych wynalazków miałem do tej pory 11 - a obecnie 3). R1 nie kupię bo mi kompletnie nie leży. Żadna generacja. To moto jest też dla mnie dwukołowym E36/E46 - każdy seba musi jeździć erłanem bo inne
@wojtoon: Mam nadzieję, że coś znajdę dla siebie, póki co mam właśnie tę kawę na oku ;). Muszę tylko z kimś pojechać i ją obejrzeć.

@Pantokrator: Jak mi się XJ6 wywalała w szkole to ją sama podnosiłam ;). Ale myślę, że z nią było łatwo, bo ma gmole, za które można wygodnie złapać.
A co do stopy, jeśli ja ledwo sięgam tylko palcami, a nie pełną poduszką stopy, to jest