Wpis z mikrobloga

  • 0
@takapani jeśli wprowadzasz zmiany w budowie zawieszenia motocykla to wypada sprawdzić jak to wpłynie na jego prowadzenie. W samochodach przecież jest to samo..
  • Odpowiedz
@wojtoon: Oferta, którą podesłałeś to jest moto, którym jestem zainteresowana :), dobra cena, aczkolwiek duży przebieg, boję się tylko tego, że moto jest sprowadzane, coś może być w niej złego? I że dodatkowa kasa jaką właduję w wymianę tych filtrów, oleju, przejerejstrowanie na PL, zainstalowanie crashpadów dobije do 16k. Mam dodatkową ofertę na yamahę xj6, którą sprzedaje znajomy znajomego, rocznik 2011, w bardzo dobrym stanie, już z crashpadami, moto gotowe do jazdy. I nie wiem co lepsze...
Wro - Toruń > 300 km, myślę, ze dobre na moto wycieczkę kiedyś ;).

@Pantokrator: Obu, po prostu stoję mocno na palcach. Ja się nie czuję wtedy komfortowo, w szkole na jazdach na takim moto wiele razy zdarzyło mi się, że lekko gibnęłam się na bok i położyłam moto, bo nie byłam w stanie go złapać, gdybym była w stanie położyć całą nogę, to bym go pewnie utrzymała.

@kasin: @enjoi: A weźmiecie mnie
  • Odpowiedz
@takapani: 38k to nie jest dużo na motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że od pierwszego sezonu będziesz jeździć po europie, ale dam sobie 70cm penisa uciąć, że nie nakręcisz drugich 40k w 4 lata od zakupu...

Moto jest sprowadzone....jak 80% maszyn powyżej pół litra w Polsce.
Moje są najczęściej z francji i szwajcarii. Mam kumpla z Busą z GB - ma żarówkę po drugiej stronie przedniej lampy, ale mu to nie przeszkadza.
IMO to dobrze, że jest z zagranicy. Tam ludzie serwisują w ASO i nie szczędzą na częściach, a w Polsce to spotykałem się z tym, że leją olej taki jaki jest akurat na promocji w markecie i płaczą, że sprzęgło nie klei.
Właśnie - co do oleju. Olej z filtrem to 100zł i to normalne koszty eksploatacji. Są tacy co wymieniają co roku, a są tacy co wymieniają co te katalogowe kilka tys. km. Nie ominiesz tego, a jeśli chodzi o eksploatacje to to są żadne
  • Odpowiedz
@takapani: Pamiętaj że obniżenie masy nie zmniejsza, więc może zamiast 600 coś w rodzaju Ninja 300?
40 KM, masa 170 kg, siodło na 77 cm.
Ewentualnie CBR 250 albo KTM 390 choć singla na asfalt nie bardzo polecam bo trzęsą.

Lekkie moto szybciej uczy, więcej wybacza i jest bardzo poręczne w mieście, jak rower.

Gx
  • Odpowiedz
@takapani

Ja tam z aksjomatu nie wierzę w przebiegi sprowadzanych motocykli.
Generalnie 38 kkm to nie jest dużo aczkolwiek parę detali trzeba by dokładnie obejrzeć bo mogą być na granicy eksploatacji.

Gx
  • Odpowiedz
@enjoi: Uuuuups :D. Zagapiła się dziewczyna? :)

@wojtoon: No niee, zakładam raczej rekreacyjną jazdę plus ewentualnie dojazdy do pracy jak zostanę podwrocławską wieśniareczką xD.
Pozytywny komentarz, wstępnie mam z wujkiem jechać ją obejrzeć, który coś tam ogarnia te motocykle, ale pewnie nie wcześnie nie za jakieś 2 tygodnie :/.
Hah, czemu mówisz na nią fortepian? :D Taka biała XJota jest ładniutka, no popatrz: http://3.bp.blogspot.com/-glXIh4z6zOs/UfyFD6UT9aI/AAAAAAAAAQY/04RK33hzte8/s1600/Yamaha+XJ6N+2013.jpg ()
I jest
  • Odpowiedz