Wpis z mikrobloga

@brick: Oj tam miejsce... :P Sama muszę jakiegoś garażu poszukać na ten sezon w okolicach mieszkania ;).
@gerard-kowalski: Wizualnie obie mi się podobają ;). Nie siedziałam tylko na ER6, więc tutaj nie mam porównania.
@enjoi: Mówią, że na pierwsze moto to to trochę za mocne ;).
  • Odpowiedz
  • 4
@takapani mocne jest w górnym zakresie obrotów, do 8k nie da się zabić. Moment obrotowy niewiele większy niż xj6 i prawie tyle, co er6.
Będziesz chciała, to podjadę, żebyś się przymierzyła.
  • Odpowiedz
@MotoKubaPL: Nie będę? Nie będę... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@enjoi: Boję się dużych moto, to raz, a dwa, ja się DOPIERO UCZĘ :P, w sensie, że powoli kończę kurs, ale w sumie chętnie bym zobaczyła jak duże to jest moto :). Patrzę na dane techniczne, wysokość siodła 795 mm, duzio :(, 785 mm na XJ6 to też dla mnie sporo... Wczoraj usiadłam na Kawasaki Z1000 (815mm),
  • Odpowiedz
@takapani: ceny niektórych kitów są chore, jak tak patrzę. Do fz6 trzeba by zwymiarować ten element amortyzatora, dorobić na maszynie za flaszkę i zmontować. Do tego opuścić na lagach, niższa kanapa i ucieka z 3-4cm.
Xj6 to wykastrowane Fz6, więc nie nazwałbym tego drugiego "duże moto". Ja też dopiero się uczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enjoi - @takapani: ceny niektórych kitów są chore, jak tak patrzę. Do fz6 trzeba by z...

źródło: comment_a2dtWtdwVaEBy9oqMfFmU7sp9qB7qKmh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stitch: warto to wziąć pod rozwagę przy takich modach. Nawet nie pomyślałem o zachowaniu moto, bo w sumie nigdy nie myślałem o obniżaniu. :v
  • Odpowiedz
@takapani: Imo z tej dwójki jednak ER6.
Pierwsza generacja ma leżący amor który można sporo skręcić i na upartego sama sobie obniżysz.
Wspomniane 50ccm pojemności więcej od fortepianu to dodatkowy plus (elastyczność jest w cenie).

Bo zakładam, że celujesz w używane moto. Nowa SVka jest niziutka...tak samo jak nieszczęsny gladius, albo badziewne MT-07.

A wracając do używańców. Małe monsterki są małe i podobają się babeczkom, ale tylko wtedy kiedy kupujesz na
  • Odpowiedz
@wojtoon: Tak tak, używane, szkoda mi nowego moto jak dopiero zaczynam przygodę z nim ;).
Mam dwa ogłoszenia na oko w kwestii sprzedaży zarówno ER6 jak i XJ6, ale najpierw muszę prawko zrobić, więc jak zdam i dostanę papier to chętnie się przejadę nawet i do Torunia ;).
Tak, waga też ma dla mnie znaczenie, kawa jest chyba ciut lżejsza od yamahy.

@Stitch: No jak ja mogłam tego nie wiedzieć
  • Odpowiedz
@takapani: Wiesz, ja jakimś estetą nie jestem i choć w #moimsercutylkogolasy tak ER6 brałbym raczej w owiewkach. Przednia lampa w golasie wygląda obrzydliwie.
Fakt, niewysoka dziewczyna może je popsuć....ale przecież nie musi. A takie crashpady to 100-200zł

Przy okazji. Wiem, że Wrocław to nie Kalisz i nie mam pojęcia ile chcesz położyć za moto, ale ta maszynka wygląda nieźle w tych pieniądzach. Ja bym dorzucił jakąś akcesoryjną puszkę, ale Tobie pewnie
  • Odpowiedz