Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

według kobiet, które znam nie jest to ubranie wyzywające, tylko eleganckie xD


@Apokryf: Może i na stanowiskach niższego szczebla to przejdzie, ale jak ogarniasz już spotkania z klientami i/lub wbijasz już na level kierowniczy to nikt Cię nie potraktuje poważnie w krótkiej spódniczce i wielkim dekoltem. Nieważne jak mądra byłaby laska, ludzie zawsze dojdą do wniosku, że nogi i cycki to jedyne co ma do zaoferowania.
@bacteria: Ale wiesz, na nogach i cyckach awansuje tylko do pewnego stopnia. Pracuję w bardzo sfeminizowanym środowisku i widziałam również i takie kariery (niejedną ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jeśli to jedyne co kobieta ma do zaoferowania, to nigdy nie dojdzie do decyzyjnego stanowiska.
@Apokryf mam okazję pracować z kobietami na wyższych stanowiskach i nie widziałem nigdy aby były tak ubrane.

Zazwyczaj starają się być eleganckie ale nigdy nie starają się emanować swoją kobiecością.

To chyba kwestia tego że chcą być traktowane profesjonalnie bez podziału na płeć i nie muszą świecić zadbanym tyłkiem aby podnieść swoje ego czy coś tym zyskać.

Wyjątkiem od tej zasady są żony szefów, które np pełnią jakieś ważne funkcje w firmie