Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Nowa siła polityczna nie powstanie. Dlaczego? Bo nikt się o niej nie dowie. A ci nieliczni co się dowiedzą to i tak nie zagłosują, bo rozumienie ludzi jest typu "oho nowi do koryta chcą się dorwać" "na partię kanapową nie będziemy głosować" "i tak się nic w tym kraju nie zmieni, głos zmarnowany" itp.
Trzeba być albo osobą znaną o jakimś uznaniu społecznym, albo mieć pieniądze dla mediów (przypominam jak powstawała Nowoczesna)
Tak mnie natchnęło, bo sobie hipotetycznie rozważałem co trzeba byłoby zrobić aby mieć siłę przebicia, gdybym to ja miał coś takiego założyć, ja, zwykły obywatel, 18-latek, "nic o życiu niewiedzący".
#sejm #p------a #sn
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mgnfic: gdyby każdy myślał tak jak ty, to nigdy ani PIS ani PO ani .N by nie powstało. Na szczęście ludzie są inteligentni. .N wystarczyło parę fajnych wystąpień przedwyborczych żeby dostać się do sejmu
  • Odpowiedz
@revoolution: rozumiem że ważne jest pozytywne nastawienie jest ale zauważ że tych partii nie zakładali ludzie chociażby w latach 70. urodzeni tylko wyjadacze którzy są od 1989 roku blisko parlamentu i szeroko rozumianej władzy, KLD, PC, AWS, UW, to nie są ludzie nowi.
  • Odpowiedz