Wpis z mikrobloga

myśle ze posłowie maja lepsze rozeznanie w sytuacji niż jakiś random z internetu. Najlepiej będzie jak nie będziesz dłużej zajmował tym swojej głowy


@wysprzeglik: Wow. Czegoś takiego się nie spodziewałem.
  • Odpowiedz
@BongoBong trochę na siłę męczysz ten wątek,

Tak po pierwsze posłowie z Kukiz'15 nie są partyji bo to jest KLUB POSELSKI i tak jak sam Kukiz wspominał on nie będzie wodzem i nie będzie zmuszać swoich ludzi do głosowania tak jak on chce - bo właśnie z tym chce walczyć to jest właśnie ta #!$%@? demokracja. Człowiek dostał mandat poselski od ludzi ponieważ wielu zgadzało się z jego ideą i jak
  • Odpowiedz
5. 20 twoich posłów wstrzymuje się od głosu


@BongoBong: Kukiz ZAWSZE powtarzał, że NIE będzie u niego dyscypliny w głosowaniu, każdy z jego posłów mógł głosować jak chciał.
  • Odpowiedz
@mkarweta: I jako problem wskazałem to, że posłowie Kukiz'15 posługują się swoim głosem w ten właśnie sposób. Mam nie oceniać ugrupowania przez to jak głosuje? Na pytanie czy oddać SN władzom partii politycznej wybrali neutralność.
  • Odpowiedz
Na pytanie czy oddać SN władzom partii politycznej wybrali neutralność.


@BongoBong: z tego, co kojarzę to przegłosowano, że sędziowie do KRS będą wybieraniu większością 3/5, więc nie, PiS nie wybierze sobie sędziów sam. (ale tak, boli mnie brak trójpodziału władzy)
  • Odpowiedz