Wpis z mikrobloga

Racja że pis to banda wieśniaków z których mniej niż 5% nadaje się do polityki ale oni mają coś czego Wy nie macie, rzecz za którą ida tłumy polaków. Nie mają historii związanej z złodziejstwem, rozkradaniem państwa, i sprzedawaniem polski za granice. Są niekompetentni, zawsze coś popieprzą z prawem, ale mają wartości których wam brakuje, uczciwość, dobre zamiary. Sa to najważniejsze cechy PiSu w oczach odbiorców, i ludzie nie zmienią zdania. Polacy czują w kościach że jest to potrzebne, i będą w stanie znieść tak błache łamanie prawa jakie robi pis, typowe niedopatrzenia wywołane najczęściej prowokacjami.

#sejm #neuropa #polityka
  • 29
@DigitalPolak: Tak- koncerty Szyszki, pieniądze dla Rydzyka, ustawa o ziemi pisana pod kościół, ustawa o policji i służbach specjalnych zniewalająca Polaków, ustawa o obronie terytorialnej podporządkowanej Antoniemu, wydanie 3 mld zł na samoloty VIP z wolnej ręki, zablokowanie Herculesów i kupno latającego niczego itd. Mogę wymieniać w nieskończoność. Przemyśl raz jeszcze swoje wypowiedzi.
@DigitalPolak

To jest bait, więc na szybko.

Nie mają historii związanej z złodziejstwem


Polecam poczytać o SKOK.

sprzedawaniem polski za granice


Chodzi o "donoszenie"? To polecam zobaczyć co się działo po samorządowych wyborach parę lat temu.

mają wartości których wam brakuje, uczciwość, dobre zamiary


Dlatego ciągle łamią konstytucję, przepychają wszystko nocą i klepią ludziom do głowy tępą propagandę w tvpis.
@Wrath_of_the_Tyrant: to nie bait, jeszcze kształtuje swoje poglądy, z sprzedawaniem polski chodziło mi o nielegalne wycinki drzew, przymykanie na to oko oraz ta cała reprywatyzacja. Może to świetna maszyna PiSu że tak myślę, ale po prostu z doświadczenia innych wiem że takie układy i teraz przykrywanie tego jest mozliwe
@liberi: pieniądze dla Rydzyka to zaplata za mocherowa armię, ustawa o policji ma na celu wreszcie uznanie dowodów z nagran rozmów telefonicznych a przy okazji likwiduje kilka kruczków prawnych za które nie można było pociągać do odpowiedzialności, zwiększa też inwigilację ludzi owszem ale w moim przekonaniu jest to korzystne. Obronę terytorialna też bronie, jest to próba zwiększenia patriotyzmu, nawiązania więzi socjalnych, sam składam wniosek o przyjęcie do takiej obrony , 300
@DigitalPolak od kiedy PiS ma wymaganą większość potrzebną do przeprowadzenia takich zmian? A no tak, zapomniałem że nie ma. I jeżeli nie widzisz problemu z tym, że PiS chce mieć kontrolę nad SN które m. in. zatwierdza ważność wyborów, to ja nie wiem czy jakikolwiek argument do ciebie trafi.

Według nich te zmiany mają poprawić działanie sądów, jednak w żaden sposób nie potrafią tego uargumentować, w jaki sposób ich reformy sprawią ,
@DigitalPolak: Zapłata za moherową armię nie usprawiedliwia kradzieży pieniędzy, obrona terytorialna podporządkowana wariatowi Antoniemu zamiast dowódcy wojsk, wymiana wielu generałów- w tym tych najważniejszych, a jednocześnie mianowanie w ciągu dwóch lat przydupasów o kilka stopni, przejęcie służby cywilnej i jedną ustawą zwolnienie wszystkich, a następnie zatrudnienie lizusów bez odpowiednich kwalifikacji, ograniczenie dostępu mediów do parlamentu, przyjmowanie na stanowiska ludzi bez konkursów i kwalifikacji, rozrost biurokracji i przyjmowanie ciągle nowych urzędasów, wprowadzanie
@liberi: i ta lista grzechów ma sens, owszem podmianki ludzi, i to że Macierewicz jest uprawniony do dowodzenia jest przesada ale zrozumcie, że są to rzeczy na które każdy wyborca PiSu machnie ręka bo aż tak nienawidzi poprzedniej władzy, ludzie chcą zmiany a ja osobiście czekam aż wywala POwcow i będę wspierał tych którzy jeszcze nigdy nie byli w sejmie i wywalenie PiSu.
@DigitalPolak: Czym różnisz się od tych wyborców pisu, skoro jedyne co zarzucasz posłom PO to to, że... są posłami PO. Pamiętasz jak pis mówił jakie są afery PO? I co? I gówno. Żadnych wyroków, żadnych spraw. Nie łykaj tej propagandy jak pelikan. Marzę o powrocie PO. Nawet nie zbliżyli się do tego co robi pis.
@liberi: posłowie PO to koledzy wszystkich polskich przekreciarzy, nic im nie udowodniono bo mają kolegów jeszcze w sądach, PiS to teraz zmienia. PiS myslal że odblokowanie prawa że rozmowy są brane pod uwagę przez sąd załatwi sprawę, lecz tak się nie stało. Więc żeby postawić zarzuty zmieniają sądownictwo. Może lykam propagandę ale jestem świecie przekonany o grzechach i otym że są tajone przez media, innych ich kolegów i sądy.
@DigitalPolak: Mówisz tak jak nauczyli Cię mówić ludzie z pisu. Ja już zrozumiałem, że też byłem owocem pisowskiej propagandy dopóki nie dotarło do mnie, że mimo iż mają całą swoją upolitycznioną prokuraturę, całe media publiczne, premiera, prezydenta i parlament NIE MA NIKOGO SKAZANEGO, POSTAWIONEGO PRZED SĄDEM CZY OSKARŻONEGO. Po prostu fakty mówią same za siebie i nie zamierzam powtarzać propagandy pisowskiej. Ponieważ nie ma żadnych dowodów na jakiekolwiek złodziejstwo po i