Wpis z mikrobloga

@malutka_Asienka: ja tam sie z kolegami zgadzam.
Seks jako prezent to tak srednio...
Jako dodatek - spoko, ale tak wylacznie seks? no ok, z przebieranka to cos ciekawszego.. ale nadal to jest takie.. pojscie na latwizne.
  • Odpowiedz
@agaja: Ciebie lubię - jesteś prawie mamą to tak normalnie - napisałam inną propozycję na prezent ;) kilka postów niżej od pierwszego. Nie jestem zwolennikiem prezentów - rzeczy. Sama też takich nie lubię.
I przecież to nie chodzi o to, aby powiedzieć - jestem prezentem... Ciut wyobraźni ;) chodzi o atmosferę.
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: Nic, bo 30 urodzin jeszcze nie miał. Na pewno chciałabym żeby to było coś wyjątkowego, związanego z jego zainteresowaniami albo coś co zawsze chciał zobaczyć/przeżyć, coś czego na co dzień nie da się zrobić. Coś co można zapamiętać i mile wspominać. Robienie prezentu z własnego ciała jest dla mnie żenujące i trochę smutne, świadczy o braku pomysłu i zerowym wkładzie bo co to jest przebrać się i pomalować szminką? Tak
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: o tej atmosferze i staraniu sie to juz kiedys dyskutowalaysmy chyba i cos mi sie kojarzy, ze nieco inne zdanie mialysmy ;)
No, ale wracajac do tematu obecnej dyskusji - ludzie lubia rozne prezenty.
A na szczegolna okazje fajnie by bylo cos bardziej szczegolnego.
Przebieranki, seks - moze w jakis weekend?

Ja wiem, ze jak sie pracuje, zyje w biegu to nieraz czlowiek zmeczony i trudniej o jakas fantazje. ale
  • Odpowiedz
@agaja: tutaj się zgodzę - prezent trzeba dopasować do obdarowanego.
Jeśli mam być szczera, ludzie zazwyczaj dają drugiej osobie to co sami uważają za ładne i co gorsza potrzebne.
A ja uważam, że najcenniejszy jest czas.
Kupić sobie można wszystko - ale chwil spędzonych razem nic nie zastąpi - i teraz zasadnicze pytanie: czy musi być specjalna okazja np. urodziny, aby ten wspólny czas spędzić?
  • Odpowiedz
Nie wiesz co napisać to mnie obrażasz xD Typowe.


@blezio: Wcześniej nazwałeś ją "typową Karyną", jeśli nie zapomniałeś i to jest twoja odpowiedź to moje gratulacje, jesteś jednym z bardzo nielicznych facetów których w necie zaorała laska xD
  • Odpowiedz