Wpis z mikrobloga

@sikzmiednicy: Nie mam pojęcia. Zauważyłem go i od razu wtedy pojechałem do przychodni na wyciągnięcie go. Mógł wejść tego samego dnia albo nawet i tydzień temu (maks. myślę). Codziennie chodzę przez park gdzie jest ich pełno, bo nie ma innej drogi.
@Derasot: córka koleżanki się z tym zmaga. żyje, ale ma problemy ze stawami etc. nie wiem jak dorośli ale jak najszybciej ogarniaj sobie miejsce do specjalisty bo dla dzieciaków to sie czeka po pare miesięcy. powodzenia.
@Derasot: tak, ale to odrazu ogarnij do kiedy są zapisy na ponowną wizytę. pewnie będziesz musiał regularnie się konsultować, ale to chyba takie wizyty w cyklach 1 -2 na rok. tak mi się wydaje. wołaj jutro po wizycie - będziesz miał jakieś pytania to przekaże do koleżanki. zawsze to lepiej pogadać z innym pacjentem
@Milady88: np. hodowla z materiału klinicznego. Często w poradniach leczy się boreliozę, która tak naprawdę wcale nie musi nią być (np. niespecyficzne, mało charakterystyczne objawy ogólnonarządowe z dodatnim wynikiem przeciwciał).