Wpis z mikrobloga

@ripvan: No to u ciebie dziwne, na każdym państwowym każą siedzieć do końca, żeby nie dochodziło do przekrętów (w sumie nie wiem jakich, ale ludzie wiele potrafią). Być może też w PORDzie bardziej się pilnują i stosują do przepisów po ostatniej aferze korupcyjnej ( )
@catch: 68 XD ale liczy się że glejcik jest, poległem na pytaniu jaką maksymalnie może mieć długość kamper z przyczepką XDDDD na #!$%@? takie pytania dawać XD
@polik95: Jeśli znasz przepisy, to i pytań nie trzeba przerabiać. Dziwne z tymi egzaminami, babka na wstępie informowała nas o zasadach egzaminu, w tym o czasie trwania, oraz o tym, że po zakończeniu należy czekać aż wszyscy skończą. Ciekawe dlaczego tak :D
@catch: a przepraszam pomyłeczka to było to pytanie: maksymalną długość zespołu pojazdów złożonego z samochodu osobowego i przyczepy kempingowej?
reszta punktów uciekła w siną dal, już nawet nie pamiętam na których innych pytaniach bo w takich nerwach byłem :)
@Zenit_b: Miałabym chyba tego samego dnia, co ty, gdybym zdecydowała się zdawać na Kii Rio, które zostały niedawno wprowadzone, ale jakoś nie uśmiecha mi się wsiadać do innego auta w momencie sprawdzania moich umiejętności, łatwo się pogubić (choć zupełnie inne też już prowadziłam, no ale to nie był egzamin :P). Jakoś przetrzymam ten miesiąc, a przynajmniej będę zdawać Yariską, którą dobrze znam. Choć kolega mówi, że Rio to złoto, są nóweczki
@catch: Nawet sobie mogłem wybrać konkretny dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie dałoby się szybciej, ale tak z instruktorem ustaliłem żeby ostatnie 3h jakie mam wyjeździć dzień przed egzaminem, a w tym tygodniu nie miał już wolnego terminu ( ͡° ʖ̯ ͡°)