Wpis z mikrobloga

Witam szanownych Mireczków z pod tagu #mes #fea #mechanika i #inzynieria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako, że wiele osób dzieli się swoimi projektami na Wykopie, chciałbym również i ja dorzucić swoją cegiełkę. Od jakiegoś czasu pracuje nad blogiem o tematyce obliczeń/symulacji numerycznych więc może kogoś zainteresuje moje spojrzenie na temat. Założeniem jest aby pokazać osobom nie mającym pojęcia o obliczeniach, że takie coś istnieje, a mechanika komputerowa i cała inżynieria nie musi być nudna. Z drugiej strony, jestem realistą i wiem, że istnieje milion takich/podobnych stron i bardzo ciężko dotrzeć do większego grona odbiorców. Póki co piszę po angielsku, ale jeśli będzie zapotrzebowanie to chętnie przetłumacze całość na nasz piękny język. Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane, ale bądźcie wyrozumiali, bo to początki! ʕʔ

Link do bloga

Mój pierwszy post jest związany z jazdą na deskorolce, więc może kogoś z pod tagów #skateboarding #deskorolka i #thps również to zainteresuje. Oprócz tego dorzucam #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #bogdansymulant
Bogdan191 - Witam szanownych Mireczków z pod tagu #mes #fea #mechanika i #inzynieria ...

źródło: comment_YyS3A4zDdCOo335TzIzC2jEwttXmAyqC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach