Wpis z mikrobloga

Byłem pod Sejmem z #neuropa do 20:15, całkiem spoko z punktu widzenia #4konserwy. Nie ze wszystkim się zgadzałem ale w większości to tak.

Ciekawie zobaczyć jak pracuje TVPiS w terenie.

Jeśli chodzi o ludzi to jest trochę tego steretypowego "kodziarstwa" ale w mniejszości, poza tym w tym temacie mają rację i coś robią. Większość to normalni porządnie ludzie po cywilnemu i wiekowo cały przekrój, dużo młodych bez żadnych insygniów partyjnych tylko max flaga Polski.

MSW zrobiło głupotę z tymi barierkami bo będą mieli teraz galerię co dobrze wygląda na zdjęciach potem.

Zdrajców RP nie udało się obalić ale to następnym razem.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 18
@ish_waw: @Xianist: @Andreth
Też dzisiaj byłem pod sejmem, a wcześniej miałem okazję być zarówno na Marszach Niepodległości oraz paru wiecach Razemowców. I wiecie co mnie najbardziej uderzyło? Że z wielu miejscach podczas 15.30-16.00 kompletnie nie było nic słychać. Ludzie trąbili w te swoje gwizdki i trąbki, ale nic po za tym. Trochę ciszy, trochę buczenia, trochę ciszy, trochę buczenia. No parodia. Stać tak wiele godzin to można ogłuchnąć, a o
@tomalski:

1. SZacunek że byłeś.

ochę ciszy, trochę buczenia, trochę ciszy, trochę buczenia.

2. Co do uwag to się zgadzam. Warto byłoby je przekazać.

Ogarnijcie to trochę

3. Niestety ja jestem tylko szarym obywatelem a nie organizatorem. Postaram się podać gdzieś dalej.
Dzięki że byłeś.

Ludzie trąbili w te swoje gwizdki i trąbki,


@tomalski: Obyczaj KOD. Nie do wytępienia chyba, choć próbujemy.

MSW zrobiło głupotę z tymi barierkami bo będą mieli teraz galerię co dobrze wygląda na zdjęciach potem.


@ish_waw: Trochę się do tego przyczyniłam, nie chwalący się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xianist: tak sobie teraz czytam na necie i wychodzi na to, ze przemawiali tylko goście z po / .nowoczesnej. A gdzie cała reszta ekip, które poparły zgromadzenie? Gdzie np. tacy Razemowcy? Gdzie OPZZ? Gdzie przedstawiciele organizacji pozarządowych?
@tomalski: Media zawsze podają tylko polityków z pierwszych stron gazet. Inni tez przemawiali. Przemawiał Kasprzak, przemawiała Wellman - czy razemki nie wiem, ale jeśli ich nie dopuścili, to #!$%@?ństwo.
Przemawiał Kasprzak,


Prowokator Smolenski. Może jednak lepiej by było gdyby nie przemawiał

Wellman


Kobieta powiązana ze środowiskiem GW będąca w komitecie poparcia dla Komorowskiego

@Andreth:

Z punktu widzenia młodzieży to lepiej by było, aby te osoby usunęły się w cień i zrobiły miejsce innym.