Wpis z mikrobloga

@AmonGoeth: @vegaushp: jeszcze nie mam prawdziwej kopalni ale spokojnie.

A co do kryptowalut - mam nadzieję że sięgną dna jak najszybciej - dobra okazja by kupić więcej i mniejsz akonkurencja na rynku kopania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mashchax: A ja myślę że sraja pod siebie i to konkretnie bo kopanie przez Janusza a kopanie przez firmę to dwie różne zabawy. Jak sprzęt na siebie nie zarabia to znaczy że przynosi straty. Na ten moment od #!$%@? kopalni to tak naprawdę janusze ale na większą skalę i z większym ryzykiem. Kredyty, kredyty i jeszcze raz kredyty. Do tej pory większość kopalni nie miała prawa się nawet zwrócić w kosztach
@Mashchax: Ale to są właśnie "prawdziwe kopalnie". Tak naprawdę to zwykli janusze bo jest okazja i pieniądz robi pieniądz. Wątpię że ktokolwiek postawił kopalnie za swój hajs, prędzej za kredyty lub za hajs inwestorów (bo tak, w prawdziwym świecie mało kto wyciąga swój prywatny hajs żeby pokryć 100% kosztów nawet jeśli go stać). Patrząc na rozwój kopalni w ostatnim czasie można dojść do wniosku że większość hajsu pewnie szła na rozwój
bardzo ból dupy muszą mieć właściciele prawdziwych kopalń


@vegaushp: XD

: Ale to są właśnie "prawdziwe kopalnie". Tak naprawdę to zwykli janusze bo jest okazja i pieniądz robi pieniądz. Wątpię że ktokolwiek postawił kopalnie za swój hajs, prędzej za kredyty lub za hajs inwestoró


@vegaushp: Najpierw sie #!$%@? śmiejecie że kopalnie to scam, że dają w leasing zamiast kopać na własny użytek, a teraz że upadną bo kopią na własny