Wpis z mikrobloga

No No mirunie, udało się i kupiłem v50 :3
jeszcze jakiś czas temu śmiałem się z deski rozdzielczej w tym volvo, a teraz jestem zakochany :D zdjęcia w ogóle nie oddają tego jak fajnie wyglada środek w tym samochodzie, a wodospad również okazał się bardzo ładny i praktyczny. Jeszcze nieprzerejestrowany samochód dlatego francuskie blachy.
Mimo ze samochód z komisu to okazało się ze jest w naprawdę niezłym stanie mechaniczno/blacharskim. Rocznik 2005 wiec tez nie można wymagać braku śladu użytkowania (może i mógłbym w lepszym stanie znaleźć ale tez nie chce mi się spędzać kolejnego miesiąca na wertowaniu w ofertach).
Jestem bardzo podjarany samochodem :D Silnik bardzo dynamiczny - 2.0d i jazda na autostradzie 140 km/h w ogóle nie jest odczuwalna. Ładnie hamuje i super się prowadzi.
Generalnie polecam :D
#chwalesie #motoryzacja #volvo
rurek49 - No No mirunie, udało się i kupiłem v50 :3 
jeszcze jakiś czas temu śmiałem ...

źródło: comment_pg4JURfvwple8dCemhIdwfilTdI08Nmf.jpg

Pobierz
  • 17
@rurek49 wrzuć więcej zdjęć jak możesz (profil tył , kąty ) I z jakimi oponami odziedziczyłeś? Lato ? Zima ? Który rok produkcji ?

Nie chce Cię martwić ale 2.0D /TDI nie mają tak legendarnej opinii jak 1.9TDI
@snwptest: a który silnik ma? :D każdy diesel wiąże się z robieniem prędzej czy później dwumasy, sprzęgła, turbiny, rozrządu. Miałem niby niezawodne 1.8 benzyna mercedesa i tez swoje dołożyłem :/
Letnie mam z tylu całkiem dobre, a z przodu muszę wymienić, za to dostałem komplet bardzo dobrych zimowek z alufelgami (felgi w prawdzie nie oryginalne volvo, ale za to i tak lepiej się prezentują niż stalówki z kolpakami).
Rok 2005
1.9
@rurek49: bardzo dobry silnik, jak wcześniej ktoś o niego dbał to nic złego cię nie spotka. Z doświadczenia mogę polecić chip tuning tego silnika. Miałem s40 i z chipem miało 153KM i 380Nm. Lepsze przyspieszenie i mniejsze spalanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kubapolice: już jestem zauroczony przyspieszeniem :D Mimo ze jeździłem już różnymi samochodami tak nigdy z tak mocnym silnikiem. Rodziców vectra c z 2.0d się chowa przy tym :D
Silnik bardzo dynamiczny - 2.0d


@rurek49: pewnie trochę heheszki, ale to zależy też od tego czym wcześniej jeździłeś. W sumie jeśli faktyzcnie tak sądzisz to dużo fajnego przed Tobą w mocniejszych modelach które nie kosztują jeszcze worka złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ładnie hamuje i super się prowadzi.


@rurek49: jak to się prowadzi w zakrętach? Od zwykłej viki C w sumie dużo samochodów się lepiej prowadzi
@rurek49: Dwumasę robiłem w zeszłym tygodniu, jeszcze można było jeździć ale zaraz urlop i lepiej żeby nic nie zawiodło. Przebieg wg licznika 195 tys - nie wierze w ten przebieg jakby co :D
@xetrov: raczej starszymi samochodami jeździłem (ok. 10 lat). Z nowszych to w sumie tylko nowy Fiat tipo 1,6d i w porównaniu do niego lepiej się prowadzi przy większych prędkościach.
Na pewno masz racje ze jest dużo innych samochód lepiej prowadzących się czy z lepszymi wynikami w sprintach, ale to v50 jak dla mnie jest idealne parameterami. Trochę jestem cykor jeżeli chodzi o prędkości pow. 150, wiec mi wystarcza :D
@rurek49: Tipo to C więc nic dziwnego. Chodziło mi nawet nie tyle o młodsze co mocniejsze,ale to w sumie plus dla Ciebie bo przy kolejnej zmianie będzie pewnie to samo uczucie i zrobi sie "jakie to V50 było wolne, nie to co X" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rurek49: po co sprowadzać stare i często kupowane w polskich salonach auto?
No i jeszcze nie wierzysz w przebieg XD Jak ktoś ma Cię oszukać na przebiegu, to pomyśl co jeszcze może być nie tak z tym autem. Życzę szczęścia XD
@NaPewnoNieZyd: co Ty kolego opowiadasz za głupoty. Popatrz na allegro. Masz wystawione v50-ek ~850 sztuk, z czego jak zaznaczysz kraj pochodzenia na Polska to zostaje tylko 40 sztuk. Do tego podziel to przez dwa, bo połowa z tego to od handlarzy którzy zaznaczają Polskę, gdy samochód jest przerejestrowany na polskie blachy, a był i tak sprowadzany. Oczywiście odcedź od tego jednostki z takim silnikiem jak chciałem - tj. 2.0d i zostaje