Wpis z mikrobloga

Drogie #mikrokoksy. Cisnę od około roku Stronglifts. Mam całkiem spoko efekty. Progres jest prawie cały czas. Poprawiła mi się sylwetka i ogólnie ten plan treningowy sprawia mi dużo frajdy - nie zmuszam się do chodzenia na siłkę, chodzę tam z przyjemnością.
Jednak chciałbym coś zmienić. Chciałbym być ogólnie bardziej sprawny fizycznie. Do treningu chciałbym dorzucić trochę kalisteniki, bo słabo u mnie z drążkiem + chciałbym biegać. Kiedyś biegałem dużo więcej, teraz z racji na regenerację unikałem biegów (ewentualnie na rozgrzewkę dobiegnięcie do siłowni). W czerwcu zrobiłem przerwę od siłowni i więcej biegałem i czuję duży power w nogach dzięki przysiadom, zwłaszcza na podbiegach.

Znacie jakieś fajne programy co łączą ciężary, kali i bieganie? Taki zestaw militarny trochę?

#silownia #trening #stronglifts
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nalej_mi_zupy moze znajdziesz tez cos ciekawego u tego goscia, na insta jest pod nickiem... reallifetactical czy cos takiego. zdaje ni sie ze czegos takiego szukasz, ale nie wiem czy poza filmami cos wrzuca

edit: o ten
  • Odpowiedz
@szlifierkakatowa: Jeśli pytasz, czy zmieniam program na jakiś inny - to nie. Przerwy mi wychodzą naturalnie. Czasami jestem poza domem przez klika tygodni. Wtedy właśnie np. biorę ze sobą buty do biegania i cisnę biegi, bo je też lubię. Teraz w czerwcu miałem mały kryzys i nie pojawiłem się na siłce ani razu. Za to zrobiłem 200km biegiem. Zawsze po powrocie do SL robię ok -20% w ciężarach i lecę
  • Odpowiedz
@swolelatino: Waże 80kg przy 184cm. Lubię biegać, a na rowerze i tak jeżdże (chociaż nie traktuję to jako trening, tylko środek komunikacji). O crossficie nie wspomniałem nigdzie, że chcę go ćwiczyć. Mówiłem o kalistenice.

Wydaje mi się, że trójbój + drążek + bieganie to podstawowe ćwiczenia w wojsku i jakoś nie wydaje mi się, żeby jakoś często żołnierzom przeszczepiali kolana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy:
Jest na yt taki koleś nazywa sie "chmiel vonlubenau" i jest byłym wojskowym, służył w desancie. Teraz od wielu lat ma problemy z kolanami, mówi że on nawet nie marzy o bieganiu ale o zwykłym marszu bez problemów.
#!$%@? kolana w wojsku to norma.

Ale zrobisz jak uważasz
  • Odpowiedz