Wpis z mikrobloga

@metrom
@Kocurion
Miałem okazję odstawiać do szpitala różowego z podobnymi problemami. Na początku trafiła na ostrzejszy oddział gdzie nawet lakier do paznokci jej cofnęli, bo szklane, telefonu mieć nie można. Po tygodniu czy dwóch już lżejszy oddział, telefony na luzie, można wychodzić na spacer na terenie ośrodka bez nadzoru pracowników, nie ma problemu z ostrzejszymi przedmiotami (jakiś nóż kuchenny, coś do paznokci).
  • Odpowiedz
@Marbarella: Ooo aż się zdziwiłem. Jesteś jednym z najnormalniejszych różowych pasków na tym portalu, choć z drugiej strony... Normalność na mirko daleka jest od normalności w świecie rzeczywistym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzenia w wyjściu ze #!$%@?, i daj znać czy takie "wakacje" cokolwiek dają
  • Odpowiedz
@support: ( )
@Hawthorne: Nie leczyłam się normalnie, a powinnam była. Z depresją męczę się od lat, a powodów jest za dużo żeby je tu opisywać. Jeśli masz umówioną wizytę i jesteś w stanie do niej "wytrzymać" to idź. Ja byłam tamtej nocy w takim stanie, że alternatywą dla zgłoszenia się na izbę przyjęć był skok z dachu.
@innigri: @DizzyEgg
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że ja nie chciałam umrzeć, po prostu nie chciałam dłużej się tak czuć.


@Marbarella: Nie pamietam niestety kto to byl, ale ktos napisal, ze samobojcy wciaz boja sie smierci jak kazdy. Po prostu zycie jest jeszcze straszniejsze i smierc wydaje sie lepszym wyborem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szybkiego powrotu do zdrowia. :)
  • Odpowiedz
@metrom: Też byłam zdziwiona, że można mieć telefon. Może na innych oddziałach nie można, ale tu można. Ładowarki faktycznie są uznane za niebezpieczne narzędzie i są trzymane w dyżurce pielęgniarek. Tam też można naładować telefon, a potem zwrócić ładowarkę do depozytu. Widelców nie mamy, tylko łyżki. Kubki mogą być jakie chcemy. Maszynki do golenia podlegają pod te same restrykcje co ładowarki. Nie można mieć pasków, sznurówek, a nawet pasków od
  • Odpowiedz
@Marbarella bo mam w rodzinie jedną osobę co pali i jest w takim miejscu i najgorsze co chyba może być jak kończą się faje i prosisz się o choć jedną sztukę ale może tobie się nie kończą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz