Wpis z mikrobloga

290 993 - 50 = 290 943

Zrobiłem sobie dzisiaj trasę Wrocław - Chrząstawa Wielka. Szkoda, że nie było słońca bo woda dość fajna i czyściutka w tych stawach.

Trasa asfaltowa i zacząłem się zastanawiam nad zmianą opon na coś cienkiego, bo moje 2,2 się nie sprawdzają na takich trasach :/ Na 1,5 dałoby się wyciągnąć tę trasę dużo, dużo szybciej przy mniejszej męczarni.

Tak to wygląda na Endomondo, które zainstalowałem dzisiaj rano. Trasa pokazuje drogę powrotną, bo w pierwszą coś nie zadziałało. Także liczone x2

Średnia prędkość lekko zaniżona, bo zapomniałem wyłączyć czasu na jednej przerwie i podczas wizyty i w sklepie. Do tego miasto nie sprzyja prędkością.

Całkiem przyjemna wyprawa.

#wroclaw #rower #rowerowyrownik
  • 14
@Adammik: Użyłem poprawnie. Widzę, że jesteś jakimś policjantem tego tagu, bo już któryś raz zwracasz mi uwagę. :/

@readyfreddie: Dodałeś chwilkę przede mną, w czasie kiedy ja pisałem. Poprawione.

@Navrazz: ok :)

Poza tym - wg mojego licznika w rowerze wyszło 56 km., ale to bez różnicy, wiec wpisuję tak jak Endo podało.
@Bimbermaeister: Tak, rano skoczyłem do serwisu koło mnie i mi zrobili za 15 zł. przód. :)

Sporo się pozmieniało, bo jeszcze rok temu jak tam poszedłem, to mi gośc od razu zaczął sypać, że linki trzeba zmienić, że cośtam, policzył za wymianę linek i regulacje coś koło 70 zł. Więc teraz sądziłem, że będzie z 50 zł, ale poszedłem zapytać. Chwila czasu, 15 zł i wyregulowane.
@cordant: Tak sobie. Drogą nie mogliśmy jechać, bo się robił korek - wiadomo, rowerem MTB polecisz średnio 30 km/h a auta chcą jechać z 60-70. Chodniki natomiast nierówne i sporo ludzi. Akurat jazda po Wrocławiu to żaden fun, za tabliczką Wrocław jeździ się zdecydowanie lepiej ;)