Wpis z mikrobloga

Jakie waszym zdaniem seriale najbardziej nie utrzymały poziomy z pierwszych sezonów? Mój kandydat: Jak poznałem waszą matkę. To co wymyślili w ostatnim sezonie jest chyba najgorszą rzeczą jaką kiedykolwiek widziałem w serialach. Rozbić kilka godzina na cały sezon. To nie mogło się udać.
#seriale
ayy__lmao - Jakie waszym zdaniem seriale najbardziej nie utrzymały poziomy z pierwszy...

źródło: comment_HkPQrS6N2YynqH4FfatmhfxkjLUaFvyr.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azuz: Moim zdaniem Two and a half man trzymal tak dlugo poziom jak gral tam Sheen, aczkolwiek pierwsze 4-5 sezonow bylo tylko coraz lepsze.

Ogolnie powiedzialbym ze Seriale Chucka Lorre jak wlasnie ww. TaaHM i Big Bang Theory, zaczynaja srednio, pozniej udaje sie w miare nakreslic postaci i ich charakter w sezonach 2-3, a sezony 4-5 to spijanie smietanki istne Crème de la crème, a pozniej znowu lecimy w dol...
  • Odpowiedz
@ayy__lmao: W Bundych był chyba tylko jeden słaby odcinek, ten z perspektywy psa. Tak to z czasem coraz lepiej było zwłaszcza jak pojawił się Jefferson i potem ta grupa do walki z feministkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ayy__lmao możesz Ty lub ktokolwiek zaspoilerować mi zakończenie? dojechałem do polowy ostatniego sezonu i już nie dalem rady. i w końcu nie wiem jak on poznał te matke
  • Odpowiedz
@K_R_S: Matkę poznał na dworcu gdy wracał z wesela. Jednak ona była chora i umarła i zostały dzieci. One powiedziały Tedowi w ostatnim odcinku, że to nie jest historia jak poznał ich matkę tylko perypetię z Robin. Dzieci kazały mu iść do robin. Ostatnia scena jak stoi pod jej oknem, a ona się wychyla. #!$%@? na maksa XD
  • Odpowiedz
  • 1
@gwynebleid jakby się przyczepić to Pacyfik jest jakby drugim niepowiązanymi sezonem. Trochę jak true detective więc nie do końca "cały serial" trzyma poziom.
  • Odpowiedz
@ayy__lmao: Chłopaki z baraków. Z tych dwóch ostatnich, nowych sezonów ledwo wytrzymałem jeden, z drugiego obejrzałem ze dwa odcinki i więcej nie włączyłem. Żenada.
  • Odpowiedz