Wpis z mikrobloga

Jakie waszym zdaniem seriale najbardziej nie utrzymały poziomy z pierwszych sezonów? Mój kandydat: Jak poznałem waszą matkę. To co wymyślili w ostatnim sezonie jest chyba najgorszą rzeczą jaką kiedykolwiek widziałem w serialach. Rozbić kilka godzina na cały sezon. To nie mogło się udać.
#seriale
ayy__lmao - Jakie waszym zdaniem seriale najbardziej nie utrzymały poziomy z pierwszy...

źródło: comment_HkPQrS6N2YynqH4FfatmhfxkjLUaFvyr.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gwynebleid: @belwarg: Kompania braci ma jeden sezon więc trudno, żeby nie trzymała w nim poziomu :P
@Szkieletor: Sherlock? Ostatni sezon to żart i plucie w twarz widzom :)

Seriale, które trzymają poziom to np. Breaking bad, the wire, dr. who, futurama, shameless, detektyw monk, świat według bundych :)
  • Odpowiedz
@Achaa mój ulubiony serial, ale faktycznie w pewnym momencie się trochę pogarsza (od kiedy pojawia się Sabre), ale jest lepiej z powrotem i na koniec znowu gorzej (z wiadomego powodu) :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Qbol69 zdecydowanie jest. 6 sezon kończy się jak drukarka płonie i trafia to do mediów. Michael jeszcze się wtedy nigdzie nie wybiera.
Chyba że chodzi ci o te parę epizodów gdzie Michael, Pam i Ryan otwierają własną firmę, ale to szybko upadło i to było gdzieś w 5 sezonie.
  • Odpowiedz