Wpis z mikrobloga

Ubiór nie definiuje tego czy Cię zdradzi czy nie

@mwmichal: no jak nie? Pierwsze co to ocenia się ludzi po wyglądzie i to z ogromną trafnością i jest to potwierdzone.. Wygląd często odzwierciedla charakter i typowe zachowania. Nie zakłamuj rzeczywistości.
  • Odpowiedz
przecież chyba każdy chciałby dziewczynę, która tak się ubiera, czy się mylę?


@fortheworld: Tak, mylisz się.

ten kto nie widział ich w akcji niech żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@romantyk_narkoman: Ja #!$%@?ę, przecież te cycki są napompowane do granic wytrzymałości skóry. I jeszcze te blizny. Ohydne!
  • Odpowiedz
@fortheworld: Ubiera się prostytutka, a każdy mężczyzna chce mieć kobietę atrakcyjną i z klasą :) Poza tym ta laska ma hiper przeciętną twarz, taka trochę wioskowa i pastuchowata. Nie robię z siebie plejboja i wielkiego ruchacza, ale dla mnie to jest mocno naciągane 6/10 :) i to tylko przez całkiem kształtne ciało, bo reszta jest na serio słaba.
  • Odpowiedz
Ten wątek jest absolutnie niesamowity. Niesamowity. To powinno trafić na Discovery Channel. Co prawda poziom stulejarstwa i #!$%@? części Mireczków jest legendarny ale patrzac na to w praktyce to po prostu cos niesamowitego. Na zdjeciu widac normalna atrakcyjna laske. Prostytutka, dziwka, #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Analizy czy nadaje sie do "zwiazku".... Nosz jego mać. Patrzy takie szympansisko na randomowa panne na zdjeciu i dokonuje analiz czy nadaje
a.....h - Ten wątek jest absolutnie niesamowity. Niesamowity. To powinno trafić na Di...

źródło: comment_tqXPSTymWLrsxxKxpOCk49CKe4ozou5K.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fikusny_marian: ja nie mam pojecia kto to w ogole jest. to moze byc zakonnica, dziwka albo wrozka tarota. Moj komentarz odnosi sie tylko i wylacznie do postu autora w ktorym wrzucil zupelnie mi nie znana osobe, w którym to poscie jak zrozumialem chodzilo o stroj osoby na zdjeciu. Jesli ta laska pokazuje cycki w internecie za jakies donejty czy jak tam dzialaja takie kamerki (nigdy nie ogladalem) ( ͡° ͜
  • Odpowiedz