Wpis z mikrobloga

  • 30
a dla mnie nie ma nic lepszego niż ładna minióweczka i szpileczka

@sEB-q Nawet to się da zrobić znacznie gustowniej niż pani z obrazka.
W każdym razie nie pisz o "normalnych" facetach, bo nie każdy ma takie standardy że wystarczy mu pokazać jak najwięcej ciała i już uważa, że 10/10. Dla mnie elegancki styl jest o wiele bardziej atrakcyjny.
  • Odpowiedz
@Corranh: sportowe ciuchy tez moga byc ladne a biale skarpety nawet mnie podniecaja ale nie porownuj do szpilki bo jak kobieta ubiera szpilke to wznosi sie na wyzszy poziom atrakcyjnosci
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: z zazdrości xD? Fajnie musi mieć Twoja dziewczyna/zona. Ubiór nie definiuje tego czy Cię zdradzi czy nie. A jeśli miałbyś jej robić wyrzuty bo ktoś inny się na nią patrzy to generalnie coś masz nie tak z podejściem do kobiet
  • Odpowiedz
@TheArt Dobra mogę mieć osobisty uraz bo moja jest wyższa niż ja więc ma absolutny zakaz na jakiekolwiek szpilki:p
Ale już pomijając kwestie osobiste to na prawdę jakoś szczególnie mnie to nie kręci. Tak nienaturalnie i wygląda jak by się stopa strasznie męczyła. Nie czepiałem się jednak tej laski ze względu na szpilki tylko ze względu na to że te które nosi są moim zdaniem tandetne. Nie tylko szpilki zresztą.
  • Odpowiedz