Wpis z mikrobloga

Dobra. Druga i Trzecia część tej historii

Wizyta u psychologa:

Siedzę już w gabinecie, pani doktor patrzy na skierowanie i pyta:
-Jakie narkotyki pan bierze?
-Żadnych, nie biorę nic.
-Ale tu ma pan skierowanie z komisji, że ma pan problem.
Tu opowiedziałem historię. Lekarka patrzy na mnie po czym wstaje otwiera drzwi i krzyczy: Krystynko, mogę Cię prosić?
Przychodzi Krystynka, historia opowiedziana kolejny raz. Stoją i patrzą na mnie.
-A co pan brał w życiu?
-No nic nie brałem. Nigdy.
-Pewnie pali pan marihuanę co?
-Nie palę i nie paliłem nigdy.
-Hmmm ja coś muszę komisji odpisać , skoro tu pana skierowali. Co myślisz Krystynko?
-Wpisz panu ZAŻYWANIE ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH BEZ CECH UZALEŻNIENIA
#!$%@??!?!?!
Taki papier zaniosłem komisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wezwanie na służbę:

Dostałem wezwanie, już bez możliwości wywinięcia się. Moja teraz już żona załamana, ja załamany. Dobrą robotę miałem ugraną a tu dupa. Do woja trzeb będzie iść :(
W dodatku wezwanie miałem w dzień urodzin.

Stoję przed wojskowym. Patrzy się na mnie i pyta
- czy jakieś życzenia mam co do służby.
- No żeby chociaż nie na drugi koniec polski

Patrzy w moje papiery, patrzy w swoje papiery, westchnął i zaczyna przewijać kartki, patrzę na to i widzę jak zmieniają się kolejne miesiące i nazwy jednostek. Przeleciał chyba cały rok do przodu. Po czym bez słowa wyszedł.

Wrócił i mówi, żebym poszedł do pokoju jakiegoś tam i tam się wszystkiego dowiem.

Serce waliło mi już cholernie mocno. Wchodzę do pokoju. Miła pani oddaje mi książeczkę wojskową i mówi:
-Na dzień dzisiejszy nie mamy jednoski wojskowej, która może pana przyjąć. Jeśli nie zgłosimy się do pana przez 6 miesięcy to proszę przyjść z książeczką. Wbijemy rezerwę.

Myślę sobie co się właśnie #!$%@?ło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam o powód a w odpowiedzi usłyszalem, że to przez wpis w dokumentach:


Wyszedłem z jednostki i mimo wczesnej pory musiałem iść się napić.

Co się wydarzyło w moich dokumentach - nie wiem. Czy to miało związek z psychologiem czy to zwykła pomyłka, tego też nie wiem.
Wiem tylko, że nie poszedłem do wojska bo jestem niebezpieczny xD

#wojsko #truestory
  • 62
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (549)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @mayek @ulath @ruup @krzysiek-kornell @Dirge91 @Narqs @bartmil555 @darthbob @wisniowySz @Zibha @Sierotek @AdelbertPeel @SamChilders @Morf @szulcu23 @wi1qqqq @mentos90 @Swedzibroda @lokalnyfanatyk @paulinsien